שיטות טיפול

PRP – PRGF

טיפול פלזמה לשימור השיער

PRGF

מחקרים רבים נעשו על שימוש  בדם שלנו להוצאת פלזמה עשירה.

PRGF החידוש האחרון בביו-טכנולוגיה לקידום והתחדשות רקמות כגון עור, עצם ושיער באמצעות תאי הגזע שמקורם בפלסמת הדם שלך. אנו משתמשים במכשיר מיקרו-מחט
PRGF (פלזמה עשירה בגורמי גדילה) היא מערכת הפלזמה העשירה ביותר עם טסיות דם. הוא מבוסס על הפעלת טסיות הדם של המטופל לגירוי והאצת ריפוי והתחדשות רקמות.

באמצעות טיפול מהפכני זה, אנו יכולים להשתמש בפלזמה של גופך כדי להקל על הגדילה תאי השיער הקיימים. 

טיפול זה ממריץ את חידוש כלי הדם ואת חידוש השיער עצמו בתוצאות יוצאות מן הכלל.

הוכח שזריקות ספורות של פלסמה עשירה בגורמי גדילה אוטולוגיים הביאו להתחדשות רקמות בקרקפת, הפחיתו תגובות דלקתיות מקומיות והביאו לשיפור קליני בהתקרחות אנדרוגנית.

פלסמה עשירה בגורמי גדילה הביאה להפחתת הסתננות דלקתית סביב כלי הדם בקרקפת, קידמה עיצוב מחודש של הרקמה הדרמו-אפידרמלית והגדילה את גודל נישות תאי הגזע בקרקפת.

מחקר הוכיח שלאחר טיפול PRGF ממוצע הצפיפות/קוטר השיער עלה ויחס השערות החזקות /פלומתיות השתפר גם כן. בנוסף הטיפול גרם לצמיחת כלי דם חדשים סביב זקיקי השיער והביא לשיפור ניכר בהזנת שורשי השיער, שיפור בחלוקת התאים הדרושה להתפתחות תקינה של שיער בריא ושיפור ביחס השערות החזקות לעומת השיער הפלומתי והדק שמאפיין התקרחות תורשתית.

גורמי גדילה הם מה שמאיץ את ריפוי הפצע, מחזיר את צמיחת השיער בהתקרחות. הם מצטברים בגרגירי האלפא של טסיות הדם. עם דימום או הופעת מורסה מופעלים טסיות במקביל לשחרור גרגרי אלפא והפעלת גורמי גדילה. בעשר הדקות הראשונות לאחר היווצרות קריש הפיברין, כ- 70 אחוז מגורמי הצמיחה משתחררים מה- טסיות.

פלזמה אוטולוגית צוברת גורמים שונים:

המבחנות המיוחדות שלנו הם תוצר של שנים רבות של מחקר טכנולוגי, כל מוצרי MEAPLASMA נוצרים על ידי רופאים לרופאים, ג'ל תיקסוטרופי איכותי, המיוצר במיוחד עבור טכניקת Meaplasma.

הג'ל שומר על הפרדת אריתרוציטים  ולוקוציטים, מבודד באופן אמין מהפלזמה של טסיות הדם.

  • איכות ספיגה גבוהה
  • ריכוז הטסיות הדרוש בהכנה העתידית
  • הפרדת פלזמה מליקוציטים – האשמים של תגובות אוטואימוניות של הגוף, כמו גם ממולקולריות גבוהות

ליפידים

כל אצווה של ג'ל עוברת את כל הבדיקות הטכניות הדרושות והיא נתמכת על ידי כל המסמכים והאישורים הדרושים. במהלך ההפקה התמקדנו על תקני האיכות העולמיים, מה שמקנה למוצר את המקסימום יעילות ובטיחות יישומה בפרקטיקה הרפואית.

אחת המטרות שלנו היא לטכניקה מבלי להפחית את איכות הטכנולוגיה.

PRP - IPRF

חשוב לשים לב שהשם המוכר לטיפול בפלזמה הוא PRP  

כיום יש מס וריאציות שונות שמבדילות בין סוגי הזריקות הבדלים שקשורים למהירות הצנטריפוגה להעשרת המבחנה בחומרים נוספים ובעיקר לספירת כמות חומרי הגדילה וצורך ההתפרקות שלהם לאחר ההזרקה.

IPRF

נחשב לטיפול שהוא דור מתקדם יותר של טיפול בגורמי גדילה אנושיים
גם הוא נלקח בצורה זהה מדם המטופל לתוך מבחנה סטרילית – ללא תוספות של חומרים נוספים.
מהירות ההפרדה יותר נמוכה ולכן יש תאים נוספים חשובים מצליחים להישמר בחומר המוזרק (כגון תאי גזע וכדוריות דם לבנות )
התהליך הזה מאפשר ריכוז טסיות וכמות גורמי גדילה גבוה יותר.
גורמי הגדילה משתחררים באיטיות גדולה יותר לאחר ההזרקה ולכן תהליך ההשפעה שלהם באזור המוזרק ממושכת יותר.

דילוג לתוכן