DHI

DHI – Direct Hair Implant
ובעברית – החדרת זקיק שיער בצורה ישירה

השתלת שיער בשיטת DHI מתחילה בדיוק כמו השתלת שיער בשיטת FUE

השלב הראשון: חליצת זקיקי השערות מהאזור התורם

אזור תורם – האזור ממנו נלקחת התרומה העצמית של המושתל. זקיקי שיער נשלפים מאזור העורף ומצדי האוזניים, שם גדלות שערות שהרכיב הגנטי שלהם אינו מושפע ממחלות אלופציה שונות ולכן שיער זה אינו נושר. את זקיקי השיער עם ה-DNA המיוחד והעמיד שלו, אנו משתילים בשלב הבא באזור ההתקרחות, כך שבעצם מושתל לכם שיער שלא נושר באזור שהתקרח.
הזקיקים מוצאים ביחד עם תכולת השורש המכיל את כל המטען הגנטי של הזקיק באמצעות מכשיר מיוחד (על שמו תוספת המיקרו לשם FUE), בכל פעם זקיק אחד בלבד, זאת לאחר זריקות הרדמה מקומית שמאלחשת את האזור בנוסף להטפחת האזור בעזרת נוזלים. תהליך זה נקרא  FUE.
אזור התורם בריא ומלא, הוא אזור שיש בו בדרך כלל בין 25-35 אלף זקיקים. מאזור זה בדרך כלל נלקחים בין 2500- 5500 זקיקים. בעבודה מקצועית ונכונה של חליצה, לא נוצרים חללים של אזורים קרחים באזור התורם, השיער והאזור מחלימים ונראות המקום חוזרת לקדמותה. כל הזקיקים המוציאים באזור זה לא יצמחו מחדש ולכן, כמות קצירת השתלים באזור התורם היא מוגבלת ואין אפשרות להוציא כל כמות שנרצה או נצטרך. צריך להתחשב בנראות האזור לאחר הוצאת התרומה.
ביצוע הליך זה בצורה מקצועית ומנוסה, תאפשר לאזור להחלים בצורה מהירה ולשיער לצמוח בצורה תקינה וטבעית ובמקרים מסוימים אף תאפשר לאזור להיות שוב אזור תורם להשתלה נוספת (לאחר שנה וחצי מינימום). הצעד הבא כולל מיון וסידור השתלים והכנתם לפני תהליך ההשתלה. כעת מתבצע מיון ידני ובחירת שתלים בריאים שלמים (לא שבורים). רק הטובים מבין השתלים יוחזרו בחזרה להשתלה.

השלב השני הוא זה שמאפיין את השיטה – שיטת ההחזרה של השתלים לאזורי הקרחת.

בשלב זה מבוצעת החזרה / ההשתלה של הזקיקים בתהליך משולב שכולל גם פתיחה של הגומות וגם החדרה של הזקיק בפעולה אחת.
השימוש הוא במזרק דמוי עט שבבסיסו יש להב סכין חדה וקטנה שמאפשרת את יצירת הגומה ושולטת על כיוון ההשתלה העומק והזווית הנדרשת. בגוף העט יש מקום לטעון את הזקיק.
הצוותים הפרא רפואיים המלווים את התהליך מכינים וטוענים את העט בזקיקים ומעבירים אותו למומחה שמבצע את תהליך ההחדרה.
בלחיצה אחת של העט המומחה משיג יצרה של גומה ובאותה נשימה הוא מחדיר את הזקיק לאותה הגומה שהוא פער.
מכניסים כל זקיק שערה באופן נפרד ישירות אל המזרק ומזריקים אותו לאזור הרצוי בו זמנית.
בשיטת עבודה זו אנו מקפידים כי את השלב הזה מבצע רק המומחה שלנו להשתלות שיער.
בדומה לשיטת FUE גם בשיטה זו שלב זה הינו משמעותי שדורש מיומנות אסתטית ולכן שלב זה מתבצע רק עי המומחה שלנו להשתלות שיער ולא עי הצוות הפרא רפואי המלווה את כל התהליך.
בשלב זה נקבעת התמונה המלאה של ההשתלה ובעצם קובעת איך תראה ההשתלה. היכולת המקצועית והאסתטית של המומחה ל"צייר" את כיוון ההשתלה הזויות של הפתחים, העומק והצפיפות שלהם תוך כדי שהוא משתיל בו זמנית את הזקיק.

שיטת DHI מתומחרת יקר יותר משיטת ה-FUE בשוק ההשתלות. שיטה זו נחשבת לשיטה מתקדמת יותר (כרונולוגית היא פותחה אחרי שיטת ה-FUE  הוותיקה) אשר "חוסכת" שלב בתהליך ההשתלה, אך דורשת נוכחות מלאה של המומחה לאורך תהליך ההשתלה עצמה. בנוסף, פרוצדורה זו דורשת תאורה חזקה במיוחד ולעיתים אף שימוש בזכוכית מגדלת דרכה עובד המומחה.
לעומת שיטת ה-FUE, תהליך ההשתלה בשיטת DHI איטי יותר ומצריך טכניקה ויכולות גבוהות לתכנון ולביצוע העבודה תוך התמודדות עם השיער קיים הטבעי של הלקוח באזור ההשתלה.

לשיטת ה- DHI יתרונות רבים, ולכן במצבים מסוימים נמליץ עליה על פני שיטת ה-FUE:

השתלות שיער בישראל
ופתרונות מתקדמים לנשירת שיער שיקום, שימור וטיפוח
צרו איתנו קשר
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
דילוג לתוכן