השתלת שיער סינטטי

פתרון
הביו-פייבר

רקע אחד והכל ברור:
השתלת שיער סינתטי מאפשרת לאלפים ברחבי העולם ליהנות משיער חזק ושופע וממראה טבעי ומחמיא, ללא כאב ובהחלמה מהירה. בשיטת ביו-פייבר משתילים שיער סינתטי בעל תאימות ביולוגית גבוהה, שעומד בתקנים והאישורים המקצועיים המחמירים ביותר בארץ ובעולם.

השיער המושתל

  • השיער בביו-פייבר הוא מלאכותי, מותאם ביולוגית וזהה מבחינה אסתטית לשיער הטבעי. הודות לכך, הוא אינו מעורר תגובות כימיות של הגוף.
  • אורך חיי השערה הסינתטית ארוך– עד 10 שנים. מדובר בשיער גמיש, רך ודק – בקוטר של 0.080 מ”מ בלבד לשערה, מה שמקנה מראה טבעי. השיער הסינתטי לא רק נראה, אלא גם מרגיש טבעי הודות לרכות מקסימלית וגמישות רבה.
  • את השיער הסינתטי ניתן להשתיל ב-12 גוונים – כל גווני השחור והחום, בלונד, אפור ולבן, בשלושה סגנונות – גלי, חלק או מתולתל ובשלושה סוגי אורכים – 15 ס”מ , 30 ס"מ ו- 45 ס”מ.
  • השיער הסינתטי זמין בשני סוגי סיבים: שערות בודדות בסיבים יחידים המכונים ‘ביו-פייבר' וסיבים מתפצלים מהם יוצאות שלוש שערות. שיער סינתטי ניתן לחפיפה, שטיפה וייבוש, ממש כמו שיער טבעי.
  • בפגישת האבחון המקדימה לטיפול, ימליץ לכם הרופא על סוג הסיבים המתאימים לצרכים שלכם. במקרים של התקרחות מלאה, מומלץ במרבית המקרים להשתמש בסיבי הביו-פייבר המשולשים מסוג MHD ובמקרים קלים יותר – בסיבי ביו-פייבר יחידים.
  • טיפול הביו-פייבר מבוצע על ידי מכשיר השתלה ייחודי, מתוצרת חברת Medicap הבינלאומית. תוצאות המחקרים מאשרות כי השתלת שיער סינתטי בשיטת ביו- פייבר, עומדת בסטנדרטים הגבוהים והמחמירים ביותר של איכות ובטיחות.
השתלות שיער ישראל טורקיה
צרו איתנו קשר
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
דילוג לתוכן