שאיבת שומן

שאיבת שומן

אלו שאינם סובלים מבעיות השמנת יתר, אך הם בעלי שומן גוף אזורי, יכולים לבצע שאיבת שומן כדי להסיר את השומנים הללו ולהגיע למצב טוב יותר. אין לטעות עם טיפול בהרזיה. זהו לא טיפול להרזיה. זהו הליך אסתטי המעניק צורה טובה יותר לגוף על ידי הסרת עודפי שומן.

 

כמעט כל חלק בגופך מתאים להליך שאיבת שומן אם יש לך מספיק שומן עודף להסרה. ישנם כמה הבדלים בין השיטות המיושמות בשאיבת שומן. טכניקות שפותחו לאחרונה המספקות תוצאות טובות יותר הן "שאיבת שומן אולטרסאונד (Vaser)" ו"שאיבת שומן בלייזר (ליפוליזה בלייזר) "

יש אזורי שומן עקשניים שפשוט מסרבים להיעלם?  יש אזורים שבהם השומן מתעקש להישאר. הדבר נובע לרוב מגנטיקה ומגורמים אחרים שלא ניתן לשלוט עליהם חלק מאיתנו נשארים עם מצבורים עקשניים של שומן ששום כמות של פעילות גופנית, או שום סוג של דיאטה לא יכולים לשנות.

היתרון הגדול ביותר של שאיבת שומן הוא בכך שהוא לא משאיר שום צלקות או סימנים. משתמשים בקנולות דקות מאוד על מנת להיפטר מעודפי השומן וחתכים מילימטריים אלה נעלמים עם הזמן.

 

כמובן, הניתוח מתבצע רק לאחר קבלת ייעוץ רפואי והבנת כל הקשור לתהליך ומשמעויותיו.

לרוב, אזורים אופיינים לשאיבת שומן הם אזור הבטן התחתונה, מותניים, ירכיים חיצוניות ופנימיות, ברך פנימית, קפלי בתי השחי ועכוזים.

מטרת הניתוח הינה להשיג קו קונטור חדש ומעוצב יותר ללא יכולת לפסל את הגוף המלא ולהפוך אותו לרזה.

דילוג לתוכן