הגדלת חזה

הגדלת חזה

זהו ניתוח המיועד בעיקר לנשים שרוצות להשיג חזה בולט ומרשים יותר, החזרת נפח השדיים למצב שהיה לפני סדרת הנקות, היריון, לידה, הזדקנות, העדר התפתחות מספיקה, כריתה ובכל מקרה בו הן אינן מרוצות מגודל השדיים שלהן.

  • הניתוח מתבצע ע”י החדרת שתלי סיליקון במטרה להגדיל את נפח השדיים ולעצבם מחדש. 
  • ניתוח הגדלת שדיים משפר את הדימוי העצמי ואת תחושת הנשיות והוא מתאים לנשים המחפשות שיפור בהופעתן.
  • ישנם שני סוגי שתלים הנמצאים בשימושנו : שתל סיליקון עגול – בעל פרופיל גבוה בינוני או נמוך, או שתל סיליקון אנטומי (אגסי או טיפתי ) – בפרופילים שונים. השתלים שאנו משתמשים בהם מיוצרים על ידי החברות הגדולות, ותיקות ואמינות ביותר עם אחריות מלאה של החברה לכל בעיה טכנית שקשורה בשתלים. סוג השתל נבחר לפי מבנה השד של המטופלת, תוך התאמה לתקוות האסתטיות שלה. כמו סוג השתל גם ההחלטה האם למקם את השתלים מעל או מתחת לשריר קשורה במבנה גופה של המנותחת ושאיפותיה האסתטיות.

איילת גייר, אשר צברה 20 שנות ניסיון בתחום ניהול מערכות מתקדמות לביצוע סוגי הניתוחים להגדלת חזה, עונה על סדרת שאלות חיוניות בהקשר זה:

שאלה: מה הבדיקות שנעשות לפני קבלת החלטה על ביצוע הניתוח?

בטרם הניתוח, בודק המנתח באופן מקצועי את החזה של המנותחת: מבנה השרירים שבו, המרחק בין שני השדיים, מיקום השדיים, היקף החזה וכדומה. רק כך יוכל המנתח להבטיח תוצאה טובה ואיכותית, כזו שתשמור על מראה טבעי של החזה גם לאחר הניתוח.

ניתוחי חזה להגדלת שדיים מתבצעים על ידי החדרת שתל סיליקון בשד. ההחדרה תיעשה דרך חתך, אותו ניתן לבצע בשלושה מקומות:

הקפל בתחתית השד

עטרת הפטמה

בית השחי

לרוב, המיקום הנבחר יהיה קפל השד, אשר מאפשר נגישות מלאה עבור המנתח ומסווה את הצלקת בצורה טובה. הניתוח מתבצע בהרדמה מלאה ונמשך עד שעתיים ברוב המקרים. בדרך כלל, המנותחת תוכל להשתחרר עוד באותו יום לביתה, לאחר כמה שעות, אך תוכל לחזור לפעילות ספורטיבית מלאה רק חודש לאחר הניתוח.

מהן שיטות לקביעת ההתאמה הטובה ביותר לחזה?

השיטה הטובה ביותר היא המתאימה ביותר לצרכיה ולנסיבותיה הרפואיות של המנותחת: בעיקרון, זו צריכה להיות השיטה שמשיגה את התוצאות האסתטיות הטובות ביותר מול הסיכון הנמוך ביותר.

הגדלת חזה באמצעות שתלים מתבצעת בהצלחה מזה שנים רבות וברוב המקרים תהיה הבחירה הראשונה להגעה לתוצאה הרצויה של מבנה השד.

באיזה סוג חומרים ושתלים בשד אתם משתמשים?

מאז שהשתלות שד באיכות נמוכה גרמו לשערורייה רחבה באירופה לפני כמה שנים, אנו משתמשים רק בשתלים באיכות הגבוהה ביותר אשר ידועים באיכותם הבלתי מעורערת ובתקני האבטחה הגבוהים שלהם. כתוצאה מכך הם מעט יקרים יותר.

אם אישה מחליטה שהיא רוצה לבצע ניתוח הגדלת חזה, מה הייעוץ שלך כדי שהיא תהיה בטוחה שהניתוח מתבצע עם חומרי האיכות הגבוהים ביותר?

עליה לשאול באופן מפורש את מותג השתלים או את שם היצרן.

לכל מטופל הזכות לקבל מידע מדויק ומדויק אודות החומרים בהם נעשה שימוש ותקני האבטחה שהם עומדים בהם.

מה המטופלת צריכה לדעת לאחר הניתוח?

שיש להגן על החזה ולהימנע מתנועות רבות מדי של החזה. זה יעזור להבטיח כי השתלים יתקבלו כראוי על ידי גופה וכי הצלקות ייעלמו ככל האפשר.

פעילות גופנית עדינה אפשרית בדרך כלל לאחר 4 שבועות, בהתייעצות עם הרופא המנתח. עם זאת, על המטופלות להיות מודעות לכך ששתלי חזה עלולים להידחות על ידי גופן כגופים זרים. זה ידרוש ניתוח שלאחר מכן.