כירורגיה פלסטית נועדה לתקן, לשפר ולשקם חלקים בגוף שאינם תקינים בהשוואה לאנטומיה המקובלת.

בהתחשב בכך שהיא מתבצעת על האיברים והרקמות של כל מבנה גוף (רקמות, עצמות, סחוסיות, רקמות שריר, שומן ועור) ניתוחים פלסטיים הם מומחיות רב תחומית וכירורג פלסטי הוא רופא מומחה בתחום.

חלק מההליכים הנפוצים ביותר בניתוחים פלסטיים כוללים פעולות שמטרתן להילחם בסימני הזדקנות, הסרת גידולים, הסרת צלקות ותיקון מומים.

אני איילת גייר בעלת ניסיון רב בהקמה וניהול מערכות כירורגיה פלסטית, חרטתי על דגלי את ערכי המצוינות והאנושיות לפני מתן הטיפול, במהלכו ולאחריו. הניסיון הרב שצברתי סייע לי לדאוג למערכת שבה משתמשים בשיטות מודרניות המבוססות על פיתוחים מתקדמים ומתוחכמים, ממש בקדמת הטכנולוגיה, המשתלבים עם יחס אוהד ותומך במטופל ונעשים תוך שיתוף פעולה צמוד בין הרופאים לצוות המטפל.

תתפלאו, המטרה שלי היא לא רק למכור… אני בראש ובראשונה בנאדם. הכי חשוב לי לא להזיק. אני מאוד רוצה שהמטופלים יהיו מרוצים, עכשיו ובעוד חמש שנים. חשוב לי מאוד להיות גאה בתוצאה הניתוחית ושלמה עם ההחלטות המקצועיות. בוודאי שקיימת גמישות ונכונות ללכת לקראת רצונות המטופלת, אבל גם יש "קווים אדומים" מקצועיים שעליהם אסור לעבור. אני מצפה שמטופלים יסמכו עליי כשאני אומרת שפחות זה לפעמים יותר.

סטטיסטיקה:

האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית בהסתדרות הרפואית ערך לאחרונה סקר אשר בחן מהו הניתוח הפלסטי המועדף על הציבור בישראל בסיכומה של שנת 2017. מדובר בסקר הארצי שנערך בקרב כ-500 נשים וגברים, צעירים ומבוגרים, וממנו עלה כי הניתוח הפופולרי ביותר בקרב המשיבים בשנה החולפת היה שאיבת שומן אשר נבחר על ידי 27% מהמשיבים. במקום השני בסקר נמצא ניתוח אף אשר נבחר על ידי 23% מהישראלים ואילו ניתוח חזה היה תשובתם של 16% מהמשיבים. ניתוחים פלסטיים פופולריים נוספים בדירוג היו ניתוח הרמת עפעפיים וניתוח למתיחת הפנים או הצוואר שנבחרו על ידי כ-12% מהישראלים, והאחרון, הוא ניתוח למתיחת הבטן והזרועות שהועדף על ידי כ-10% מהציבור.

משרד ראשי: הנחושת 3, רמת החייל, תל אביב, בניין B קומה 1.

דילוג לתוכן