התוצאות יכולות להשתנות | Results may vary

"אין שום סיבה לטוס לטורקיה": זו הסיבה שישראלים בוחרים לעבור השתלת שיער בישראל

הנוחות שבהשתלת שיער בארץ גוברת על המסע לטורקיה. ישראלים מעדיפים לבצע השתלות שיער בארץ בקרבת הבית, ומבדיקה מקיפה של השוק מסתבר שהחיסכון בטיסה לטורקיה לא כזה גדול. ההבדל הוא שבארץ מקבלים פתרון שלם לאורך כל תהליך ההשלתה עם רופא צמוד וצוות שמלווה את התהליך גם אחרי ההשתלה עצמה ולכך השפעה קריטית על התוצאות.

לאחרונה כף המאזניים שעד כה היה נתוי לטובתה של טורקיה בכל מה שקשור להשתלות שיער, הולך ונותה יותר ויותר לכיוון ישראלץ גברים ישראלים שבעבר היו מעדיפים לעלות על מטוס ולמסלול השתלת שיער אקספרס מעדיפים את התהליך תוצרת כחול לבן. איילת גייר, מומחית עולמית להשתלות שיער ושותפה של הקרן להשתלות שיער HTF מסבירה מדוע יותר ויותר גברים מעדיפים לבצע השתלות כאן הארץ.

כמי שמכירה את השוק כבר מעל ל- 20 שנה, פעם אחת ולתמיד, מה עדיף? תהליך בארץ או בטורקיה?

" בואי נשים כמה דברים על השולחן. נכון שהתהליך בטורקיה חוסך מעט שקלים מאשר בארץ, אבל ההבדלים הם שמיים וארץ. מיניסיוני, ולאחרונה התופעה הזו רק הולכת וגדלה, כשמדובר בהשתלות בחו"ל, הפער בין מה שמוצג כפרסומת לבין המציאות הוא לא הגיוני. בחו"ל לרוב התהליך מבוצע על ידי אסיסטנט או אח, ללא רקע מתאים, ללא ניסיון מצטבר שהרבה פעמים גורם ליותר נזק מכל דבר אחר. בישראל, בשל הפיקוח הרפואי הקיים מבוצעים התהליכים יל ידי רופאים בלבד. ב- HTF אנו עובדים אך ורק עם צוות מומחי, בעל שנות ניסיון וידע מצטבר שאין שני לו".

גייר עוד מוסיפה כי, לאחר סקר שוק, אנשים מוותרים על הנסיעה לטורקיה, " מי שבודק רואה כי היתרונות עולים על החיסכון המזערי. כאן בארץ אין צורך לטוס לשום מקום, לא צריך להיסחב בשדות תעופה, מטוסים ולהיחשף לסביבה מזוהמת שרק מגביר את הסיכונים. השבוע הראשון שלאחר ההשתלה הינו קריטי שצמריך היגיינה מקסימלית. האיזור כל כך רגיש שכל מכה יכולה להוציא זקיקים ממקומם. הסחבת בשדות תעופה בטורקיה הם בגדר סיכון לתהליך ולתוצאות כמובן. מעבר לכך שבארץ כשהכל מתנהל בעברית, ניתן לתקשר ישירות והאופן רציף עם הצוות הישראלי, כשהכל ברור ומובן לכולם".

איילת עוד מפרטת כי "חשוב להבין שמדובר באיזורי תרומה מאוד מצומצמים שמהם לוקחים דגימה ומשתילים באיור אחר. מקצועיות ודיוק כאן הם לב ליבו של העניין. ברגע שאיזור מסויים כבר נדגם, התהליך אינו הפיך וצריך לדעת את זה מבעוד מועד. גורם לא מקצועי, יכול להרוס שטח דגימה לנצח ועם זאת את ההזדמנות של המטופל להשתלת שיער גם בעתיד. מגיעים אלינו המון גברים "חוזרי טורקיה" שכולם זקוקים לטיפולי מזעור נזקים. כאן בארץ, אין מצב שמישהו עובר תהליך על ידי אסיסטנט ובזה נגבר העניין. אין מצב שמשאירים מטופל עם השלכות הטיפול לבד או עם ציפיות שווא. חייבים להיות אמינים ושקופים לאורך כל הדרךץ כלומר מי שהתחיל איתך את פגישת היעוץ מקיים תיאום ציפיות, מבצע את ההשתלה וגם מלווה אותך לאחר התהליך. בחו"ל לאומת זאת נושא של תיאום ציפיות לא קיים, ודי בונים על כך שהמטופל מתגורר בארץ זרה כך שעם תום ההשתלה הוא חוזר לארצו ומשם אין כבר עם מי לדבר. אנחנו בארץ, כולם חיים מקסימום שעתיים נסיעה ולכן האחרויות נשאר עד סיום התהליך".

"ההחלמה הוא חלק מתהליך הטיפולי של השתלת שיער"

איילת גייר מדגישה כי תהליך ההחלמה הוא חלק בלתי נפרד מהטיפול עצמו. " אנשים מפרידים בין שלב ההשתלה לשלב ההחלמה. הפרדה זו הינה שגוייה. ההחלמה הינה חלק מתהליך הטיפול כי שם הסיכוניםלא פחות מהתהליך עצמו. ההחלמה מצריכה ליווי צמוד, פיקוח על ידי אנשי מקצוע שיוכלו לטפל בסוגיות המאפיינות תהליך זה כגון חתכים, זיהומים, נשירה, גלדים המצריכים התערבות נוספת של רופא. בקליניקה לי מקבילים הנחיות וליווי צמוד לתקופת ההחלמה בעוד שבחו"ל חלק זה של התהליך בכלל לא נלקח בחשבון. חוזרים הבייתה ומה עכשיו? אין אמא ואין אבא ולך תישא בתוצאות. אצלינו יש ליווי עד שנה וחצי אחרי ההשתלה עצמה. אם חס וחלילה קורה משהו, אנחנו כאן איתם. בטוקריה לא רק שאין מענה, במקרים הבודדים שכבר יש מענה, צריך שוב פעם לטוס לטורקיה וכל ההתלתלות מחדש".

התוצאות יכולות להשתנות | Results may vary

"זה לא רק עניין של מחיר, זה עניין של הזדמנות אחת יחידה"

" אז נכון שיש הפשר במחיר, אך כשמדובר בהליך כירורגי כזה, יש לקחת בחשבון דברים נוספים. כפי שציינתי קודם, לרוב מדובר בהזדמנות של פעם בחיים. כלוצר אם הורסים לך את איזור הדגימה זה לכל החיים. המחירים בטורקיה זה בערך 3500 יורו + כרטיס טיסה ועלויות נוספות וכך בלי לשים לב מגיעים בקלות ל 14,000 שקל אבל זוכרים רק את ה 3,000 יורו. בארץ התהליך כ 18,000 ש"ח כולל הכל, כולל אחריות מרופא, טנשי מקצוע והנוחות שבבית." אומרת גייר.

"כמי שמכירה את השוק כמו כף היד שלי, הפער רק הולך ומצטמצם וכיום ממש כבר לא כדאי" מסכמת גייר,
"אצלינו יש אמא ואבא לתהליך כולו, יש אחריות, אמינות ומי שעומד מאחורי התהליך ולא רק בהבטחיות אלא בתוצאות בשטח".

מושתלים מספרים:

לקביעת תור לייעוץ ואבחון מקצועי להשתלה במראה טבעי, התקשרו: 077-8054588

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

[leadercf7 campid="9510"]
כל הזכויות שמורות Ⓒ

לקביעת פגישת ייעוץ חינם

לקביעת פגישת ייעוץ חינם

דילוג לתוכן