man-head-with-hair-transplant-surgery_optimized
איילת גייר
איילת גייר

חברת איילת גייר שמה לה למטרה את הגשמת חלומם של אלפי גברים ונשים לשיער מלא ובריא, תוך הקפדה על שירות ללא פשרות, לרבות תמיכה וליווי צמוד גם לאחר שנה וחצי מתום הטיפול.
"יש אנשים שחיים בעולם של חלומות, יש אנשים שחיים במציאות ויש אנשים שהופכים את האחד לשני"

מוצרים משקמים ומחזקים לאחר השתלת שיער

תוכן עניינים

השתלת שיער היא אחת הפעולות הרווחות והמוכרות ביותר במאה ה-21. גם נשים וגם גברים רבים ניגשים לטיפולי השתלת שיער, משום שהיום הפתרון לקבלת השיער העשיר והמלא הוא פתרון פשוט יותר מאי פעם. היום קיימות שיטות רבות לביצוע טיפולי השתלת שיער, ואת רובם ככולם תוכלו למצוא גם ברחבי הארץ וגם ברחבי העולם בכלל. חשוב לציין שטיפולי השתלת שיער מביאים איתם תוצאות רק בחלוף מספר חודשים, ולפעמים אפילו בחלוף כשנה, ולכן הם טיפולים שצריך להגיע אליהם עם סבלנות יתרה. במקביל, מומלץ לעשות שימוש במוצרים משקמים ומחזקים לאחר השתלת שיער, על מנת שהנפח של השיער יוכל לשמור על עצמו, וקצב צמיחת השיער יוכל להיות מהיר ויעיל עד כמה שניתן. אז על אילו מוצרים אנחנו מדברים כאן? בואו ונבדוק ביחד.

מוצרים משקמים ומחזקים לאחר השתלת שיער – כי אין כזה דבר "הוקוס פוקוס"

כאשר אדם מסוים ניגש לטיפולי השתלת שיער, הוא יכול לפעול באופן אקטיבי על מנת לחזק ולשפר את התוצאות המתקבלות מהם. לעומת זאת, הוא גם יכול לשבת מהצד ולהמתין עד שהתוצאות יתחילו להיראות כלפי חוץ, אך אין ספק שהתהליך הזה יהיה הרבה יותר ארוך. אם אתם מסוג האנשים שבוחרים לקחת צד פעיל ולעזור לשיער שלכם להשתקם ולהתחזק אחרי טיפולי השתלת שיער – המאמר הזה בדיוק בשבילכם.

כנראה שאתם מבינים כבר בעצמכם שאין דבר כזה "קסם" בעולם השתלות השיער, ולכן אתם מראש בוחרים להשתמש במוצרים משקמים ומחזקים לאחר השתלת שיער. הצעד הזה הוא בהחלט נבון וחכם, ויכול להעניק לכם יתרונות רבים בהמשך הדרך. אז במה מתחילים להשתמש קודם? בואו נכיר את מבחר המוצרים שעומדים לרשותכם.

הימנעות מצד אחד, אקטיביות מצד שני

ידוע שלאחר טיפולי השתלת שיער, הראש הופך למקור סופר רגיש ועדין, שעלול להיפגע בקלות אם המטופל אינו מקפיד על ההוראות שנדרשות ממנו. היות ושיתוף הפעולה כאן מצד המטופל הוא לא פחות מהכרחי, כדאי לשלב בו גם תכשירים שיוכלו לקדם את התהליך. אז בראש ובראשונה, ועוד לפני שנדבר על מוצרים משקמים ומחזקים לאחר השתלת שיער, חשוב להקפיד על מספר דברים אחרי הטיפולים:

  1. הימנעות מחשיפה לשמש, לפחות בשבועות הראשונים שלאחר ההשתלה.
  2. הימנעות ממגע עם השיער, בין אם לצרכי חפיפה, גרד ועוד.
  3. הימנעות מהנחת חפצים על הראש, בין אם מדובר על כובע גדול וכבד ובין אם מדובר על כיפה קטנה וחסרת כל משקל.

ברגע שהראש מתחיל להשתקם, והשיער מתחיל לצמוח – ניתן להתחיל לעשות את השימוש במוצרים משקמים ומחזקים לאחר השתלת שיער.

החל משמפו, דרך סרום ועד ויטמינים

מוצרים משקמים ומחזקים לאחר השתלת שיער הם רבים, וניתן לרכוש אותם או כמוצרים בודדים או כחבילות לשיקום וחיזוק השיער. היום קיימים בשוק אין ספור מוצרים, כאשר הבולטים מביניהם הם שמפו, סרום וויטמינים. השמפו המדובר הוא תכשיר מומלץ ביותר, שרבים הנשים והגברים שעושים בו שימוש. מדובר על שמפו מיוחד, שהתרכובת שלו לוקחת בחשבון את הרגישות של הראש לאחר טיפולי השתלת שיער. השמפו מזין את השיער ושומר על הקרקפת, ככה שהתוצאות של השתלת שיער יוכלו ללוות אתכם לעוד שנים רבות.

הסרום הוא מוצר משלים לשמפו, ואותו יש למרוח על השיער לאחר החפיפה עם השמפו המיוחד. הסרום מחזק את השיער ושומר עליו שלם, וגורם לו לשמור על יציבות ועל קצב צמיחה מספק. במקביל, רצוי ליטול ויטמינים שגורמים לחיזוק משמעותי של זקיקי השיער שהושתלו. את הויטמינים יש לצרוך במשך החודשים שלאחר ההשתלה, על מנת לגרום לכך שתוצאות ההשתלה לא ירדו לטמיון.

האם השימוש במוצרים משקמים ומחזקים לאחר השתלת שיער הוא עניין של חובה?

באופן כללי, אין חובה מובהקת לעשות שימוש במוצרים משקמים ומחזקים לאחר השתלת שיער, אך מצד שני – קיימת בהחלט המלצה חמה לעשות בהם שימוש. בסופו של דבר, אם תחשבו על זה, כמעט לכל פעולה שאנחנו עושים בחיים קיימות גם פעולות משלימות, לדוגמה אם אנחנו מתאמנים בחדר הכושר, שתיית משקאות חלבוניים לאחר האימון תוכל להעצים את פיתוח השרירים שלנו. עצם קיום הפעולות המשלימות, גורם לכך שהפעולה הראשונית תוכל להתבסס בצורה הרבה יותר חזקה ומשמעותית בגוף שלנו.

אותו הדבר עובד גם עם מוצרים משקמים ומחזקים לאחר השתלת שיער. אז נכון, אף אחד לא עומד לחייב אתכם לעשות בהם שימוש, אבל השימוש הזה בהחלט יכול להוביל אתכם לתוצאות נהדרות וארוכות טווח.

קניית מוצרים משקמים ומחזקים לאחר השתלת שיער – צריך לדעת גם איפה לרכוש אותם

לצערנו, היום קיימים כל מיני תכשירים שונים בשוק, שחלקם מקוריים וחלקם מזוייפים. על מנת להבטיח שאתם עושים שימוש במוצרים שאכן מאושרים לשימוש על ידי משרד הבריאות הישראלי, ואכן יוכלו להוביל אתכם לתוצאות טובות – מומלץ לרכוש את המוצרים אך ורק במקומות המורשים למכור אותם, ושנושאים את תווית האישור של משרד הבריאות.

לעשות השתלת שיער בביטחון מלא ולהנות מתוצאות עם איילת גייר

איילת גייר מציעה מגוון מסלולים רחב של טיפולי השתלת שיער, שמתבצעים במקומות המומלצים ביותר בעולם – טורקיה, אלבניה, יוון ועוד. בסגירת טיפולי השתלת שיער עם איילת גייר, אתם מבטיחים לעצמכם טיפולים איכותיים ומקצועיים, במחירים מצוינים, עם הכוונה נהדרת לכל אורך הדרך וליווי צמוד. צרו קשר עם איילת גייר במספר הטלפון *2127 ותוכלו להתחיל להנות!

אהבתם? שתפו:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
מאמרים נוספים:
דילוג לתוכן