4pic
איילת גייר
איילת גייר

חברת איילת גייר שמה לה למטרה את הגשמת חלומם של אלפי גברים ונשים לשיער מלא ובריא, תוך הקפדה על שירות ללא פשרות, לרבות תמיכה וליווי צמוד גם לאחר שנה וחצי מתום הטיפול.
"יש אנשים שחיים בעולם של חלומות, יש אנשים שחיים במציאות ויש אנשים שהופכים את האחד לשני"

10 סיבות למה כדאי לעבור תהליך השתלת שיער אצל מומחה

תוכן עניינים

השתלת השיער הפכה לאחרונה, לתופעה פופולארית המהווה פתרון יעיל בקרב הסובלים מהתקרחות ונשירת שיער.

עם צמיחת השוק שמוארך כבר במליארדי דולרים ברחבי העולם, תוכלו למצוא ברחבי האינטרנט, עשרות פרסומות ואנשי מקצוע שמציעים את שירותם.

הנקודה החשובה ביותר שברצוננו להעביר לכם במאמר זה היא שהשתלת שיער היא תהליך מורכב ומדויק, ולכן אל תתפשרו על איש המקצוע. הינה כל הסיבות למה כדאי לעבור תהליך השתלת שיער רק אצל מומחה!

מה זה השתלת שיער – בקצרה

לאלו ממכם, שנתקלים בפעם הראשונה במושג הזה, חשוב לנו שתדעו שהשתלת שיער הינה ניתוח במהלכו נלקח שיער מאזור בריא בגופכם ומושתל באזור בו אתם חווים את נשירת השיער.

כל הסיבות למה כדאי לעבור תהליך השתלת שיער אצל האנשים שהוכשרו לכך

אז הגענו לרגע האמת, הינה מספר סיבות שאנו מקווים שיעבירו את המסר החשוב – בכל הנוגע להשתלת שיער, אסור להתפשר אלא לבצע זאת רק בידי מומחה:

סיבה #1 – מדובר בגוף שלנו

חשוב לזכור כי בסופו של דבר השתלת שיער, מבצעת שינוי בגוף ובשיער שלנו אמנם לא מדובר בטיפול רפואי חודרני, אלא בטיפול שעיקרו קוסמטי, ועם זאת אנחנו רוצים לוודא שהאדם שמטפל בגוף שלנו הוא אכן מומחה.

טיפול בידי מומחה מעלה את הסיכויים כי ההשתלה תעבור בצורה חלקה וטובה, ויעשה נזק מינימלי לגוף שלנו.

סיבה #2  – מה שזול שעולה ביוקר

נכון, רופאים מומחים הם לרוב יקרים יותר, אך מסיבה מסוימת. רופא מומחה, הוא אדם שעבר תהליך הסמכה ארוך, סטאז' ומאות ואלפי לקוחות, עד שאתם הגעתם אליו. המשמעות היא, שהאדם שתפגשו הוא מומחה בתחומו, והעבודה שהוא יבצע תהיה איכותית ומקצועית.

כאשר בוחרים לבצע השתלת שיער בידי איש מקצוע שאינו מומחה, אנחנו בעצם לוקחים סיכון לגבי אופי הטיפול והצלחתו.

במילים אחרות, אולי אנחנו משקיעים יותר כסף בטווח הקצר, אך בטווח הארוך, מדובר בהשקעה שתיתן לנו ביטחון ותוצאות מתאימות

סיבה #3 – טכנולוגיה ומכשירים ברמה הגבוהה ביותר

יתרון נוסף אצל מומחה להשתלת שיער, הוא כמובן סוג המכשירים והתכשירים בהם הוא משתמש. כיום, תוכלו למצוא בשוק, מספר אפשרויות להשתלת שיער שעלותן משתנות. רופא מומחה יעשה שימוש בטכנולוגיה המתקדמת והבטוחה ביותר להצלחת ההשתלה.

סיבה #4 – צוות שלם שתומך בהצלחה שלכם

רופא מומחה אינו עושה את עבודתו לבד. הוא מסתייע בצוות שלכם שדואג לכם לאורך כל תהליך ההשתלה. תהליך השתלת השיער דורש הכנה מקדימה ובדיקות, וכן לאחר ההשתלה, יש לבצע מספר בדיקות נוספות.

אין כמו התחושה, שישנו צוות שלכם שנמצא שם בשבילך לכל דבר שאתם צריכים.

סיבה #5 – אפשר לקבל המלצות

אנו יודעים לומר, כי אנשים רבים אשר מגיעים אלינו להשתלת שיער, מגיעים אלינו דרך המלצות. מדובר ביתרון נוסף כאשר עוברים את תהליך השתלת השיער עם מומחה. ניתן לפנות למרפאה, לקבל טלפונים של לקוחות קודמים, לשמוע כיצד הם חוו את התהליך, ורק לאחר מכן להחליט האם מעוניינים או לא לבצע את הטיפול שם.

מדובר, ביתרון אדיר שיש למומחה בתחום להציע וזה כמובן הניסיון, והלקוחות המרוצים.

סיבה #6 – תהליך שעובד בצורה מסודרת, נקייה ומדויקת

רופא מומחה, הוא רופא שמקפיד על הפרטים הקטנים והגדולים כאחד. אצל רופא מומחה, תקבלו את כל המידע והכלים הדרושים לכם כדי לעבור בהצלחה את תהליך השתלת השיער. בנוסף, קליניקה נקייה, ציוד מחוטא, לו"ז מסודר, הם רק חלק מהיתרונות לסיוע במומחה להשתלת שיער.

מעוניינים לדעת עוד על השתלת שיער? אנחנו נשמח לתת לכם את כל הפרטים!

אהבתם? שתפו:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
מאמרים נוספים:
דילוג לתוכן