Man 30 40 years old brunette with little hair
איילת גייר
איילת גייר

חברת איילת גייר שמה לה למטרה את הגשמת חלומם של אלפי גברים ונשים לשיער מלא ובריא, תוך הקפדה על שירות ללא פשרות, לרבות תמיכה וליווי צמוד גם לאחר שנה וחצי מתום הטיפול.
"יש אנשים שחיים בעולם של חלומות, יש אנשים שחיים במציאות ויש אנשים שהופכים את האחד לשני"

כמה השתלות שיער צריך לעשות?

תוכן עניינים

א מעט נשים וגברים בעולם סובלים משיער דליל, שאינו מספק להם את המראה החיצוני המושלם שאליו הם שואפים להגיע. אם עד לפני כמה שנים לא היה ניתן לספק שום פתרון לבעיה הזו, הרי שהיום השתלות שיער הן הפתרון האולטימטיבי עבור כל מי שמעוניין להנות משיער שופע, צומח ומלא. היות והשתלות שיער הן תחום שהולך ומשתכלל עם השנים, ומתפתחות עוד ועוד שיטות מתקדמות ביותר לביצוען, כדאי להבין כמה השתלות שיער צריך לעשות על מנת להגיע לתוצאות שיספקו אתכם.

השתלות שיער – איך זה עובד?

באופן עקרוני, ניתן לספר על השתלות שיער שהן הליך שכולל הוצאת זקיקי שיער מאיזור מסוים בראש, והשתלתם באיזורים שבהם לא צומח שיער. הליך השתלת הזקיקים הוא הליך ששומר על רמת פולשנות מזערית במיוחד, ולכן הוא אינו כולל הרדמה מלאה, ניתוח מורכב ועוד. מדובר כאן על טיפול שנעשה בצורה עדינה וממוקדת, כך שיוכלו להתקבל תוצאות מצוינות בכמה שפחות כאב.

כמו כל הליך רפואי, גם השתלות שיער ילוו בכאבים מסויימים. נוסף על כך, תידרש הימנעות מפעולות כמו חבישת כובעים, חשיפת הראש לשמש, חפיפת השיער וסיבון הראש – כל אלו במשך הימים או השבועות בראשונים שלאחר ההשתלה, ובהתאם להוראות הרופא המדויקות.

כמה השתלות שיער צריך לעשות? זה תלוי

הכמות של השתלות שיער שאותה צריך לעשות תלויה בכמה וכמה גורמים. בין היתר, יילקחו בחשבון נתונים כמו כמות האיזורים שזקוקים להשתלה, רמת הדילול של השיער הקיים, כמות זקיקי השיער שבהם ניתן לעשות שימוש לצורך ההשתלה, השיטה שתיבחר לצורך ההשתלה ועוד.

באופן כללי אפשר לומר שהשתלות שיער יכולות להסתכם בסשן טיפולים אחד, אך הן בהחלט יכולות להתפרס גם על פני כמה וכמה סשנים.

השתלות שיער – כמות הזמן לא מסתכמת רק בהליך הטיפולי

השתלות שיער הן הליך שדורש לא רק את כמות הטיפולים, אלא גם את כמות הזמן שתתלווה אליהם לצורך ההחלמה. השתלות שיער הן הליך שממנו המטופל צריך להתאושש במשך כמה שבועות, ואת תוצאותיו ניתן יהיה לראות רק לאחר כמה חודשים. בסופו של דבר, ניתן להבחין בכך שמדובר על הליך ארוך יחסית, ולכן חשוב להגיע אליו עם סבלנות מירבית ואיפוק.

עוד גורם שישפיע על כמה השתלות שיער צריך לעשות: הרופא שבו תבחרו לביצוע ההליך

השתלות שיער הן הליך ארוך מראש, אך במידה ותבחרו ברופא שאינו מקצועי מספיק לצורך ביצוע ההשתלה – יכול מאוד להיות שההליך אפילו יתארך יתר על המידה. כמובן שבחירה ברופא שאינו מקצועי מספיק עלולה גם לפגוע בתוצאות שתקבלו בסוף התהליך, ולכן לא כדאי להתפשר על רופאים שהם פחות ממקצועיים, מומלצים, ובעלי ניסיון עשיר שנים.

השתלות שיער – ככל שתשתפו פעולה בצורה טובה יותר, ככה תוכלו לקצר את ההליך

החלק של הרופא המטפל הוא אמנם החלק המרכזי באורכן של השתלות שיער ובתוצאות שהן יניבו, אולם גם למטופל יש חלק לא פחות חשוב בעניין. שיתוף הפעולה של המטופל הוא קריטי לצורך הצלחת הטיפול ולאורכו, וככל שהוא יקפיד יותר על הוראותיו של הרופא המטפל – ככה ההליך יוכל להיות מושלם בהצלחה מירבית ותוך זמן קצר יותר. כמובן שגם ההיפך הוא הנכון, ומטופלים שלא יקפידו על ההוראות, גם אלו שינתנו להם לקראת הטיפול, גם אלו שינתנו להם בזמן הטיפול, וגם אלו שינתנו להם לאחר הטיפול – עלולים לפגום באורך התהליך ובהצלחתו.

עם המידע הזה, אתם מוזמנים לצאת לדרך עם השתלות שיער מצוינות, שיובילו אתכם למראה השיער השופע שתמיד איחלתם לעצמכם. בהצלחה!

אהבתם? שתפו:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
מאמרים נוספים:
דילוג לתוכן