טיפולי PRP

השתלות שיער הן חלק בלתי נפרד מהעולם שלנו היום, משום שלא מעט גברים ונשים מוצאים את עצמם מסתובבים בעולם בחוסר ביטחון מוחלט, בכל הנוגע למראה החיצוני שלהם. היות והפנים שלנו הן חלק מרכזי כל כך בגוף, אנשים רבים אוהבים שהשיער שלהם שופע, ומאפשר להם לגוון את המראה החיצוני שלהם עם מגוון סגנונות. על מנת שתוכלו להנות מהשתלת שיער מקצועית, תוכלו לבחור בטיפול שיתבצע באחת משלוש שיטות. טיפולי PRP הם טיפולים משלימים להשתלת שיער ומתקדמים ביותר, ואם אתם נמצאים לקראת השתלת שיער – כדאי שתכירו אותם מקרוב.

תוכן עניינים

מהו טיפול PRP (Platelet Rich Plasma)?

לטיפול בפלזמה עשירה בטסיות יש חלק חשוב בתהליך קליטת השתלים אחרי השתלות שיער. אנו ממליצים לאחר חודשיים מרגע השתלת השיער לבצע טיפול זה.

מדובר בהליך לא פולשני שמשמש לטיפול בפציעות ספורט, כולל נזק לגידים, לשרירים, לעצבים ולמפרקים, כאשר במקביל הוא מסייע גם להתחדשות העור. בטיפול זה מזריקים את דמו של המטופל לאזורים שונים בקרקפת. זהו טיפול בטוח שהוכח כיעיל במניעת נשירה, בעידוד צמיחה מחודשת ובחיזוק השיער הקיים. טיפול זה מהווה טיפול משלים או תומך בהשתלת שיער ומחזק את התוצאות המתקבלות מטיפול השתלת שיער. במסגרת טיפול השתלת השיער שאנו מבצעים אתם מקבלים את הזריקה הראשונה כבר במעמד ההשתלה, דבר שתורם לקבלת תוצאות מושלמות.

מחקרים עדכניים מוכיחים שמדובר על טיפול בנשירת שיער יעיל ובטוח בקרב גברים ונשים, והוא מאפשר להם להנות משיער בנראות מהממת, בדיוק כפי שהם חלמו לקבל.

טיפול PRP נעשה על פי הטכניקה הבאה:

רופא לוקח מנת דם מהזרוע של המטופל ומניח אותה בצנטריפוגה מיוחדת שמפרידה בין טסיות הדם לתאי דם לבנים ואדומים אחרים.

טסיות הדם הופכות לפעילות באמצעות הוספת קלציום כלוריד, תרומבין ולעתים גם קולגן.

לאחר הפעלת טסיות הדם, הן מוזרקות בחזרה אל תוך הגוף – על הקרקפת.

הטסיות מעודדות את צמיחת, תיקון והתחדשות התאים בשכבת האפידרמיס של העור וברקמות החיבור. השימוש של דם ורקמות המטופל במהלך טיפול PRP  מאפשר לרופאים למנף ולנצל לטובתם את מנגנון הריפוי של הגוף כדי להגביר את צמיחת השיער הטבעית.

טיפולי PRP – האם יש צורך בהרדמה במסגרתם?

טיפולי PRP לא נמנים עם קבוצת הטיפולים שדורשים הרדמה משום סוג – לא מלאה ולא מקומית. באופן כללי, ניתן לבצע טיפולי PRP ללא שום הרדמה או אלחוש, אך בחלק מהמצבים, כאשר מדובר על מטופלים בעלי סף כאב נמוך במיוחד, תינתן האפשרות להרדמה מקומית, או לאלחוש מקומי באמצעות חומרים ייעודיים.

כמה טיפולי PRP צריך לעשות כדי להתחיל לראות תוצאות?

טיפולי PRP בדרך כלל מגיעים בסדרות של בין שלושה לחמישה מפגשים. בנוסף למפגשים, מומלץ לשלב בהמשך טיפולי תחזוק שיחזרו על עצמם בין פעם אחת לפעמיים בשנה, לשם שמירה על איכות התוצאות של טיפולי PRP, ועל מנת ליצור רצף סדיר למראה השיער שלכם.

האם קיימות תופעות לוואי לאחר טיפולי PRP?

טיפולי PRP הם טיפולים מתקדמים ומקצועיים ביותר, והם אינם כוללים כל כאב כזה או אחר או תופעות לוואי מכל סוג. בחלק קטן מאוד מהמקרים דווחו תופעות לוואי שהובילו לזיהום מקומי באיזור ההזרקה, אך בהחלט מדובר על מקרים נדירים ביותר. כמו כן, לעיתים המטופל עלול לסבול מאי נוחות מסוימת באיזור ההזרקה, כמו גם מכאבי ראש ברמות קלות במיוחד, גם כאן, מדובר על מקרים נדירים במיוחד.

מי יכול לגשת לטיפולי PRP?

טיפולי PRP מיועדים גם לגברים וגם לנשים, גם לאנשים צעירים וגם לאנשים מבוגרים. אמנם נהוג לחשוב שרק הגיל המתקדם הוא זה שאחראי על אובדן השיער, אך בפועל הדבר הוא ממש לא נכון. לא מעט אנשים מקבלים בגנים את צורת השיער הדלילה והצמיחה האיטית, ולכן לא מעט גברים ונשים בגילאים כמו 20 או 30 פונים להשתלת שיער, ומשלימים אותה עם טיפולי PRP.

האם יש אנשים שלא יוכלו לגשת לטיפולי PRP? אם כן, מאיזו הסיבה?

באופן כללי טיפולי PRP הם בטוחים לכולם, אבל בהחלט ייתכנו מצבים שבהם אדם מסוים לא יוכל לקבל אותם, בעקבות בעיות רפואיות שקשורות בדם שלו. לפני שתיגשו לטיפולי PRP, מומלץ להתייעץ עם גורם רפואי שיוכל לסייע לכם לפתור את הסוגיה.

טיפולי PRP לא עושים עם כל אחד

טיפולי PRP דורשים מיומנות ומקצועיות שלא כל מרפאה מחזיקה בהם. בסופו של דבר, על אף שמדובר על טיפולים פשוטים לביצוע באופן יחסי, נדרשת להם מיומנות גבוהה, מקצועיות, ניסיון רב וכמובן ידע עשיר. מהסיבה הזו בדיוק, לא כדאי לבחור במכון מסויים שאינו מחזיק המקצועיות המתאימה, ולהסתכן בקבלת תוצאות בינוניות.

כמו כן, לא כדאי להתפתות להצעות מחיר נמוכות יותר, שלא פעם יעלו לכם, בסופו של דבר, הרבה יותר ביוקר ממה שאמור היה להיות מלכתחילה.

מה העלות של טיפולי PRP?

נוכל לספר לכם על טווח מחירים כללי שמאפיין את טיפולי PRP. באופן כללי, טיפולי PRP בודדים יכולים לעלות בין 1,000 ש"ח ל-2,000 ש"ח, בעוד סדרות של טיפולי PRP שינועו בין 2,500 ש"ח ל-5,500 ש"ח עבור כל טיפולי PRP שנכללים במסגרת הסדרה.

האם טיפולי PRP הם נפוצים?

לא רק שטיפולי PRP הם נפוצים, הם גם ידועים בתור טיפולים יעילים במיוחד, שהובילו עשרות אלפי גברים ונשים ברחבי הארץ והעולם לתוצאות מדהימות. אחוז גבוה מאוד מבין המטופלים בטיפולי PRP מעידים על תוצאות נהדרות ורמת כאבים אפסית, הן במהלך הטיפול והן לאחר שהוא מסתיים.

טיפולי PRP: אורך הטיפול

לא פעם אנחנו נמנעים מלגשת לטיפולים מסויימים, משום שאנחנו לא רוצים להשקיע בהם את הזמן, האנרגיה והמשאבים שלנו. כאשר מדברים על טיפולי PRP, כל הבעיות האלו נעלמות, ולמה? ובכן, מסיבה פשוטה מאוד – מדובר כאן על טיפולים שמביאים איתם מחירים נוחים, כמו שראית קודם לכן, אפס מאמץ או השקעה מצידכם, והכי חשוב – הם מהירים ביותר.

להבדיל מטיפולים שיכולים להתפרש על פני כמה ימים, למנוע מכם להמשיך ולחיות את אורח החיים הקבוע שלכם, להשבית אתכם לתקופת זמן מסוימת ולהביא איתם תופעות לוואי רבות – טיפולי PRP ממש לא כוללים את כל הדברים האלו. בתוך כשעה תוכלו לצאת מהטיפול ולהמשיך את היום שלכם בצורה רגילה וטבעית.

טיפול PRP מבוצע בהכרה מלאה, בקלניקה שלנו ברמת החייל בתל אביב. הטיפול מבוצע על ידי רופא מקצועי ומיומן, וכל התהליך אורך כשעה. אנו ממליצים לחזק את תהליך ההשתלה ולבצע הזרקה כזו 3 פעמים בשנה הראשונה לאחר ההשתלה. כמו כן, טיפול PRP מומלץ לעיתים במקרים שהשתלה עדיין לא נדרשת ורוצים לעצור נשירת שיער קיימת. כך או כך, בין אם טיפולי PRP משמשים אתכם להשלמת השתלת שיער, ובין אם לעצירת נשירת שיער קיימת – אנחנו מבטיחים לעשות שימוש במגוון הכלים המתקדמים שלנו, על מנת להוביל אתכם לתוצאות שתמיד רציתם. עם ניסיון עשיר, ידע נרחב ביותר, מקצועיות מקסימלית ואלפי לקוחות מרוצים – אנחנו בטוחים שתוכלו למצוא אצלנו בדיוק את מה שחיפשתם. אז קדימה, צרו איתנו קשר ונוכל להעניק לכם טיפולי PRP ברמה הגבוהה ביותר.

אהבתם? שתפו:

מאמרים נוספים:

השתלות שיער בישראל
ופתרונות מתקדמים לנשירת שיער שיקום, שימור וטיפוח
צרו איתנו קשר
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
דילוג לתוכן