השתלת שיער – 5 דברים שחייבים לדעת על התהליך

תוכן עניינים

טיפולי אסתטיקה רפואית או טיפולים אחרים שהיו קשורים בנראות החיצונית של הגוף, היו בעבר נושא חרישי שרבים נמנעו מלדבר עליו. לעומת זאת, במאה ה-21 ובמיוחד בשנים האחרונות, המודעות לעולם האסתטיקה הרפואית הולכת וגדלה, כמו גם השיח המתפתח סביב הנושא. נשים וגברים רבים לדוגמא, מתעניינים בטיפולי השתלת שיער, דבר שבעבר היה פחות לגיטימי בעיקר אצל הגברים. אם גם אתם חשבתם על פתרון השתלת שיער, הנה 5 דברים חשובים  שאתם צריכים לדעת לפני.

באילו מצבים עושים השתלת שיער?

נשירת שיער היא בעיה נפוצה מאוד בישראל, כמו גם בעולם בכלל. נשים וגברים רבים הסובלים מנשירת שיער או מדילול שיער משמעותי, מתעוררים כל בוקר אל מראה שמציגה בפניהם דמות שהם כמעט וכבר לא מכירים. השיער השופע הפך דליל, השיער שהיה קרוב לאזור הפנים נסוג, העמיק את המפרצים והלך אחורנית.  אנשים שמזדהים עם הסיטואציה הזו, מוזמנים להגיע לקבלת ייעוץ פרונטלי מותאם אישי כולל תיאום ציפיות, לקבל את כל המידע ואז להחליט אם השתלת שיער הוא הפתרון המתאים. קבלו חמישה טיפים חשובים שאתם חייבים לדעת על תהליך השתלת שיער:

לא כולם מתאימים

נדרש בירור מקיף הכולל גם בירור רפואי על מצבו הבריאותי של המועמד להשתלה, כמו מחלות, תרופות קבועות, תגובות אלרגיות ותגובות של העור ועוד. קיימות מחלות שלא מאפשרות ביצוע השתלת שיער, או מחלות שמצריכות התייחסות מקדימה וטיפול טרם ביצוע ההשתלה.  בנוסף, אזורי תרומה צרים, קטנים ודלילים מידי, אצל נשים כמו גם אצל גברים, יכולים להוות סיבה לאי התאמה להשתלת שיער. 

השתלת שיער לא עוצרת המשך נשירת שיער

אחת הטעויות הנפוצות בתחום שעשויה לגרור מפחי נפש גדולים אצל מושתלים, היא ההבנה כי השתלת שיער לא באמת יכולה לעצור את המשך הנשירה (עצוב, אבל זו האמת). כדי להבין יותר לעומק מומלץ לקרוא את המאמר "סיבות להתקרחות אצל גברים"

לא לחכות – עדיף מוקדם מאשר מאוחר

השתלות שיער המבוצעות על שיער מעורב (הכוונה לשרידים של שיער טבעי באזורי ההשתלה), יסייע לתוצאה הסופית להיות מעובה וטבעי יותר ויאפשר צפיפות משמעותית יותר בנראות הכללית של הראש.  נכון, זה  אולי יחייב אתכם לקחת בחשבון איך לעצור את תהליך הנשירה (ויש לזה פתרונות ), אבל אם רוצים לשמור על ראש מלא שיער צריך לשמור גם על ההשתלה וגם על השיער המקורי שלכם. 

בואו נשים את הדברים על השולחן – זה לא עומד להיות בדיוק כמו פעם

אנשים רבים ניגשים אל טיפולי השתלת שיער בתקווה שהמצב יחזור לקדמותו, בדיוק כפי שהיה בעבר. חשוב לנפץ את האשליה הזו. טיפולי השתלת שיער בהחלט באים במטרה להחזיר שיער איפה שכבר אין, אבל חשוב להבין שהשיער שנולדנו איתו, צפיפות שבילי השיער, ה"סריגה" העדינה והצפופה – כמעט בטוח שלא יחזרו. בהשתלת שיער בגיל צעיר, בו רוב השיער עדיין במקום וחסרים רק מפרצים,  קיימת אפשרות להחזיר שיער צפוף ומלא שמשתלב יפה עם השיער הקיים. אך ברוב המוחלט של ההשתלות השיער, המושתל לא מספיק צפוף והאומנות היא לבנות מסגרת שיער יפה וצפופה שתעניק את הלוק האיכותי במראה הפנים. בשני השלישים הראשונים של קו השיער הקדמי – בדרך כלל נשתיל בצפיפות נמוכה יותר את המשך הראש. כמובן שבתכנון נכון ובעזרת המיומנות בתחום השתלות שיער, ניתן להחזיר שיער וקו שיער לקדמת הפנים שיראה טבעי ומלא אך חייבים לגשת לתהליך הזה עם ציפיות ריאליות ולא מוגזמות. כדאי לבקש לראות תמונות אמיתיות של מושתלים, על מנת להבין את הסוגים השונים של השיער לאחר השתלה ורמות הצפיפות השונות. ככה תוכלו להתרשם ולקבל אבחנה מהו סוג הצפיפות שאתם יכולים לצפות לה בהשתלה שלכם.  

5. מי נותן לכם אחריות על ההשתלה? 

תעשיית השתלות שיער בישראל בחלקה, עובדת עם מתווכים ישראלים שעברו השתלות בטורקיה או במקומות אחרים בעולם, ראו כי טוב, חזרו לארץ והחליטו לייצג את הקליניקות האלו בחו"ל. כשמבקשים מכם לשלם לקליניקה בחו"ל במזומן – מה זה אומר? זה אומר שמבחינה משפטית, פה בישראל אין למי ששלח אתכם שום אחריות שילוחית או ישירה על ההשתלה שלכם. זה אומר שבמקרה ותהיה לכם בעיה מבחינה משפטית, אין לכם שום יכולת אחיזה או טענה כלפי מי ששילמתם לו. זה לא אומר שלא ידאגו לכם או ינסו לעזור, אבל מבחינה משפטית – פה בארץ לא ניתן לתבוע אותו, אלא האחראיים על ההשתלה שלכם היא קליניקה בחו"ל ורק אליה תוכלו לפנות.

האם אתם מקבלים קבלה על תשלום המזומן שביצעתם בחו"ל? – על פי רוב, מטופלים דיווחו שלא סופקה להם קבלה או אישור עבור התשלום, ובשל העובדה כי כל האחריות על ההשתלה שלכם היא מולם – שימו לב על איזה טפסים מחתימים אתכם בשפה זרה (אם בכלל מחתימים על משהו …). 

ופה מונח אחד ההבדלים הגדולים והחשובים בבחירה שלכם – שימו לב. 

אצלנו אתם הלקוח שלנו! 

השתלת שיער באיילת גייר – החברה הבינלאומית להשתלות שיער-  אתם משלמים אצלנו ומקבלים קבלה וחשבונית מס כחוק – אנחנו מחויבים כלפיכם ישירות. 

בחברת איילת גייר מלווים אתכם בכל שלב ומקדימים להסביר ולהזכיר לכם מה טומן בחובו כל שלב בתהליך.
התקשרו עוד היום 2127* ותנו לאיילת גייר – החברה הבינלאומית לרפואה אסתטית להעניק לכם מגוון פתרונות לנשירת שיער, התקרחות והשתלות שיער בארץ ובחו"ל.

איילת גייר – מס' 1 בהשתלות שיער בישראל ובחו"ל . 

אהבתם? שתפו:

מאמרים נוספים:

השתלות שיער ישראל טורקיה
צרו איתנו קשר
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
דילוג לתוכן