השתלת שיער

תוכן עניינים

בעיית ההתקרחות היא בעיה שממנה סובלים ישראלים רבים. הבשורה הטובה שיש לנו עבורכם היא שהבעיה הזו אינה גזירת גורל, וכיום ניתן לפתור אותה בדרכים שונות. הדרך הטובה ביותר להחזיר לעצמכם את המראה הצעיר והיפה היא בעזרת השתלת שיער, ואותה ניתן לבצע בכל מיני מקומות. אנחנו כאן כדי לתת לכם את כל המידע שיעזור לכם להחליט האם ללכת על זה. 

השתלת שיער

השתלת שיער היא תהליך רפואי שהמטרה שלו בסופו של דבר היא לאפשר למי שסובלים מנשירת שיער או התקרחות לקבל בחזרה את השיער שלהם. בשנים האחרונות השתלת שיער הפכה להיות פופולרית יותר ויותר, ויש לכך מספר סיבות. כמובן, בראש ובראשונה מדובר על אפשרות לחדש את המראה שלכם ולחזור להיראות צעירים יותר עם שיער כמו שכולנו היינו רוצים.

השתלות שיער בחו"ל לעומת השתלות שיער בארץ 

האפשרות שנפתחה בשנים האחרונות לביצוע של השתלות שיער בחו"ל. בעוד שעבור השתלת שיער בישראל המחיר יכול להיות כזה שלא כל אחד יכול לעמוד בו, ישנן מדינות שונות ברחבי העולם שבהן ניתן לבצע את ההשתלה במחירים השווים לכל נפש. בעזרת איילת גייר תוכלו גם אתם למצוא את היעד המתאים לכיס שלכם  לביצוע ההשתלה. 

בחירת יעד ומרפאה

על אף שמדובר בתהליך שהמטרה שלו היא אסתטית, חשוב להבין שהשתלת שיער היא סוג של ניתוחפרוצדורה כירורגית משמעותית על הקרקפת שלכם , ומבוצעות במהלכו פעולות שהן רפואיות לחלוטין. זו הסיבה שיש שברוב מדינות המערב הפעולה הזו מחוייבת להתבצע עי רופא בלבד  וכמובן במקום שמוסמך לבצע את ההשתלות. יחד עם הצוות המסור של איילת גייר אנחנו נעזור גם לכם למצוא את הרופאים הטובים ביותר עבור ההשתלה שלכם. 

מה סיכויי ההצלחה של ההשתלה והאם יש סיכונים בתהליך?

כמובן, כמו כל הליך רפואי, במיוחד כשמדובר על הליך מורכב כמו השתלת שיער, אי אפשר להבטיח מראש את התוצאה, אולם חשוב לדעת שבסבירות גבוהה מאוד גם אתם תוכלו לחזור להנות משיער שופע כמו פעם. ביחס לסיכונים לא קיימים כאלו שאמורים להפחיד אתכם או לגרום לכם להימנע מלבצע השתלת שיער בעצמכם, אבל חשוב שתשמעו ותבצעו תיאום ציפיות מלא ותחתמו על טופס הסכמה בעברית !!! שתוכלו לקורא על מה אתם מסכימים בתהליך. 

איילת גייר 

איילת גייר היא חברה מובילה בתחום השתלות השיער בארץ ובטורקיה. החברה תוכל ללוות אתכם בכל השלבים של ההשתלה, החל מהייעוץ הראשוני דרך מציאת הרופאים והמרפאות הטובים ביותר מעבר לים, שיעזרו לכם לעבור את תהליך השתלת השיער בלי לצאת ממנו עם חור בכיס ועוד יותר גרוע עם חורים על הראש. אם אתם מתלבטים על האפשרות של השתלת שיער, כל מה שאתם צריכים זה לפנות לאיילת גייר ותקבלו את כל התשובות. 

לסיכום

השתלת שיער היא פתרון נהדר עבור מי שסובלים מהתקרחות ורוצים שיער בחזרה.חשוב שלא תתפשרו על תיאום ציפיות אישי ועדיף פרונטלי. השתלת שיער היא תהליך ארוך שיכול לקחת 7-10 שעות עבודה חשוב לבצע אותו במקום בטוח ומקצועי. בתוך כמה חודשים תוכלו להנות גם אתם ממראה חדש וצעיר בעזרת השיער החדש שלכם.  

אהבתם? שתפו:

מאמרים נוספים:

השתלות שיער ישראל טורקיה
צרו איתנו קשר
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
דילוג לתוכן