close-up-balding-head-young-man-white-isolated-background_optimized
איילת גייר
איילת גייר

חברת איילת גייר שמה לה למטרה את הגשמת חלומם של אלפי גברים ונשים לשיער מלא ובריא, תוך הקפדה על שירות ללא פשרות, לרבות תמיכה וליווי צמוד גם לאחר שנה וחצי מתום הטיפול.
"יש אנשים שחיים בעולם של חלומות, יש אנשים שחיים במציאות ויש אנשים שהופכים את האחד לשני"

הסיבות להתקרחות בקרב גברים

תוכן עניינים

בשנים האחרונות, השיח סביב הנושא של השתלות שיער הולך ומקבל מקום נרחב יותר בקרב גברים ונשים כאחד. היות ובעבר לא היו שיטות פשוטות ונגישות להשתלת שיער, הנושא לא ממש היה מדובר, אולם היום בעקבות התפתחויות טכנולוגיות ענפות, ניתן להבחין בכמה וכמה שיטות נגישות ונהדרות להשתלת שיער יעילה ואפקטיבית. אז רגע לפני שאנחנו מדברים על השתלות שיער, בואו נבין מהן הסיבות להתקרחות בקרב גברים, ונכיר את התפתחות התחום מקרוב.

הסיבות להתקרחות בקרב גברים – פשוטות ונפוצות יותר ממה שחשבתם

כאשר מדברים היום על הסיבות להתקרחות בקרב גברים, ניתן להבחין בכמה וכמה סיבות שאחוז הגברים שמכירים אותן מקרוב הוא גבוה במיוחד:

1. הסיבה הגנטית – לא מעט גברים מוצאים את עצמם מתמודדים עם מצבי התקרחות, משום שנושא ההתקרחות עבר אליהם בגנים מהוריהם, סביהם ועוד. הסיבה הגנטית היא אחת הסיבות המוכרות והנפוצות ביותר להתקרחות בקרב גברים.

2. מחלות – הרבה גברים מתמודדים עם כל מיני מחלות שונות, שגורמות לשיער גופם לנשור. בין אם המחלות הן אלו שגורמות להתקרחות באופן ישיר, ובין אם הטיפולים הרפואיים הם אלו שגורמים לה להתרחש – מדובר על אחוז גברים גבוה במיוחד שסובל מהתקרחות מהסוג הזה.

3. מחסור בויטמינים – הגוף שלנו אמור לצרוך ויטמינים מכל מיני סוגים, כאשר מחסור בויטמינים הללו עלול לגרום להתקרחות בקרב גברים.

4. מצבים נפשיים שונים – הנפש שלנו ידועה בתור מי שאחראית על לא מעט מהתפקוד שלנו בחיי היום יום, ועל הצורה שבה הגוף שלנו פועל. התמודדות עם מצבים נפשיים קשים שונים, עלולה להוביל בהחלט להתקרחות בקרב גברים.

לסיבות להתקרחות בקרב גברים יש היום מענה

אז נכון, אמנם הסיבות להתקרחות בקרב גברים הן רבות ומגוונות, אולם היום קיים עבורן מענה מצוין מצד חברות שמציעות השתלות שיער נפלאות. היום קיימות כמה וכמה שיטות פשוטות למדי, שמאפשרות טיפולי השתלת שיער במינימום של כאבים ובמקסימום של תוצאות, כך שכל גבר יוכל להגיע למראה השיער שעליו הוא תמיד חלם.

ניתן להצביע היום על מגוון חברות שמציעות טיפולים של השתלות שיער הן בארץ והן בחוץ לארץ, במקומות כמו טורקיה או קפריסין לדוגמה.

כיצד ניתן להתמודד עם התקרחות בקרב גברים?

השתלות שיער היום הן דבר נפוץ ביותר, ותוכלו לגשת אליהן ולבחור מבין השיטות השונות. לכל שיטה יש את המאפיינים האישיים שלה, ואת היתרונות והחסרונות המשוייכים לה, וכדאי לברור ביניהן רגע לפני שניגשים לטיפול עצמו בפועל. השיטות המוכרות הן שיטת FUE, שיטת FUT ושיטת DHI, שמוצעות היום על ידי קליניקות רבות.

האם כדאי להתמודד עם התקרחות בקרב גברים בארץ או בחוץ לארץ?

כאשר מדברים היום על השתלות שיער, ניתן לסווג את הנושא לשני חלקים נפרדים:

1. השתלות שיער בארץ.

2. השתלות שיער בחוץ לארץ.

השתלות שיער בארץ ידועות בתור השתלות יקרות במיוחד, שמחירן יכול להגיע גם ל-20,000 ש"ח ומעלה. לעומת זאת, השתלות שיער בחוץ לארץ ידועות בתור השתלות שבהן המחיר הגבוה של 20,000 ש"ח יכלול גם את טיפולי ההשתלה, גם את הטיסות לחוץ לארץ, גם את בית המלון שבו תלונו לקראת השתלת השיער ואחריה, וגם את ההעברות משדה התעופה לבית המלון ומבית המלון לשדה התעופה. מכאן ניתן ללמוד שהשתלות שיער בחוץ לארץ הן משתלמות הרבה יותר לדוגמא השתלות שיער בטורקיה.

עלות לעומת תועלת: האם העלות הזולה יותר תוכל להוביל לתוצאות טובות?

נהוג לחשוב שעלויות גבוהות יותר מובילות לתוצאות טובות יותר, אולם בכל הנוגע להתקרחות בקרב גברים והשתלות שיער המיועדות להן – הדבר עובד בצורה אחרת לחלוטין. השתלות שיער במדינות כמו טורקיה או קפריסין ידועות בתור השתלות מקצועיות ביותר, ולכן על אף המחיר הנמוך שלהן – בכל אופן תוכלו להנות מתוצאות מעולות.

לעומת זאת, השתלות שיער בארץ אמנם שומרות על איכות גבוהה ומובילות אתכם אל עבר התוצאות הרצויות, אולם המחיר שלהן הוא גבוה בהרבה יותר. בסופו של דבר, אם משני סוגי ההשתלות תוכלו לקבל את אותה התוצאה – הרי שעדיף לבחור באפשרות הזולה יותר שעומדת לרשותכם.

הסיבות להתקרחות בקרב גברים – לא צריכות למנוע מכם להתמודד עם הבעיה

לא מעט אנשים שחווים על בשרם את הסיבות להתקרחות בקרב גברים, נמנעים מראש מאופציית הטיפול בבעיה, ולמה? פשוט מאוד – הם לא מוכנים להיגרר אל תוך סבב של טיפולים, הליך החלמה ארוך ועוד. מה שחשוב לזכור הוא שאם אתם סובלים מהתקרחות – היום אין כל סיבה לוותר על הליך ההשתלה.

מדובר על הליכים שמתבססים על שיטות מתקדמות ופשוטות ביותר, שמאפשרות לכם להגיע לתוצאות לא פחות ממושלמות. אם אתם מעוניינים להחזיר לעצמכם את הביטחון העצמי שלכם, להרגיש בנוח עם כל יציאה שלכם מהבית, להיראות כמו שתמיד חלמתם ולאפשר לעצמכם להתנהל בצורה טבעית ונינוחה עם עצמכם – השתלות שיער הן בדיוק בשבילכם.

איילת גייר – ככה עושים היום השתלות שיער

בין אם אתם מזדהים עם הסיבות להתקרחות בקרב גברים, ובין אם אתם סובלים ממנה מכל סיבה אחרת – איילת גייר היא בדיוק הפתרון בשבילכם. עם איילת גייר תוכלו להנות מייעוץ וליווי צמודים לאורך כל הליך השתלת השיער, לקבל את ההמלצות הטובות ביותר למכונים שמציעים השתלות שיער, ולקבל חבילות אטרקטיביות ביותר להשתלות שיער. צרו קשר עם איילת גייר במספר הטלפון *2127 ותוכלו להנות ממגוון פתרונות.

אהבתם? שתפו:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
מאמרים נוספים:
דילוג לתוכן