מה עדיף – השתלת שיער בשיטת DHI או FUE

תוכן עניינים

תחום השתלות השיער הוא תחום שביסס את עצמו, במיוחד בשנים האחרונות, בתור אחד התחומים המבוקשים ביותר בעולם על ידי לא מעט גברים, במדינת ישראל בפרט ובעולם בכלל. היות שהשתלת שיער היא מבוקשת כל כך, רגע לפני שאותם גברים ניגשים אליה, הם מבקשים לקבל עוד פרטי מידע לגבי השיטות השונות, איזו מביניהן עדיפה על האחרת ועוד. אז אם בהשתלות שיער עסקינן, אנחנו לא יכולים שלא לדבר על ההשוואה בין שתיים מבין השיטות הבולטות ביותר בתחום. אז מה עדיף – השתלת שיער בשיטת DHI או FUE? בואו נבדוק ביחד ונגיע למסקנות המתבקשות.

השוואות בצד: בואו נכיר את התחום קצת יותר לעומק

למעשה, כשמדברים על השתלת שיער בשיטת DHI או FUE מדברים על שתי שיטות שחולקות ביניהן מטרה זהה – להחזיר את מראה השיער המלא והנוכח אצל גברים. לא מעט גברים סובלים מהתקרחות, בין אם מטעמים טבעיים של גיל מתקדם, בין אם מנסיבות גנטיות שעברו מאב לבנו, ובין אם ממצבים רפואיים כאלו ואחרים שגורמים לדילול השיער ולנשירתו.

משום שהשיער חשוב מאוד לאותם הגברים, בוודאי בעידן בו הגברים הולכים והופכים ליותר מטרוסקסואלים ושומרים על קו אופנתי ברור, השתלת שיער קיבלה תפנית משמעותית בשנים האחרונות, והיא מהווה פתרון עבור מאות אלפי גברים בעולם. אם כך, רגע לפני שאתם נכנסים להשתלת שיער, כדאי שתדעו באיזו שיטה לבחור.

השתלת שיער בשיטת DHI או FUE

מבין כל השיטות להשתלת שיער, שיטת DHI ו-FUE מהוות את הבולטות מביניהן. כאשר אנחנו מדברים על שיטת DHI, אנחנו מדברים על שיטה וותיקה שבמסגרתה עושה הרופא המטפל שימוש במחט קטנה מאוד, מה שמאפשר לו שליטה מוחלטת על אופן ההשתלה, קצב ההשתלה ודיוק ההשתלה. כמובן המחט הקטנה היא משמעותית גם לצורך הליך ההחלמה הקצר יותר, משום שהשיטה כוללת מידת פולשנות מזערית ביותר.

היתרונות הגדולים של שיטת DHI, שכוללים בין היתר את הנקודות שציינו לעיל, כמו גם נקודות חשובות נוספות כמו עצם העובדה שאין כל צורך לגלח את השיער בטרם ההשתלה.

שיטת FUE – נפוצה ויעילה

שיטת FUE היא שיטה נפוצה מאוד, יותר משיטת DHI. מדובר כאן על שיטה שנעשית תחת הרדמה מקומית, ובה נשתלים זקיקי שיער מהאיזור האחורי של הראש. בשיטת FUE הטיפול יכול להתבצע בפעם אחת בלבד, אולם יהיה זה טיפול ממושך שיתפרס על פני כמה וכמה שעות. משום שמדובר על שיטה שמתבצעת בפעם אחת, ייתכן שיערכו עצירות בין פעולה לפעולה, על מנת שגופו של המטופל יוכל לנוח ולהתאושש אחת לכמה זמן, ולאפשר את המשך הטיפול ביעילות.

לקראת השתלת שיער בשיטת FUE צריך המטופל לגלח את ראשו, דבר שיאפשר נגישות גדולה יותר לרופא המטפל לכלל זקיקי השיער המושתלים.

אז מה עדיף – השתלת שיער בשיטת DHI או FUE? זה תלוי לגמרי בכם

בסופו של דבר, אנחנו מדברים כאן על שתי שיטות יעילות במיוחד, שיובילו אתכם אל עבר תוצאות מעולות של שיער מלא, שופע וצומח. כל אחת מהשיטות מביאות איתה, כפי שניתן לראות כאן למעלה, גם יתרונות וגם חסרונות, ולכן התשובה לשאלה מי מביניהן עדיפה היא אינדיווידואלית לגמרי. קחו בחשבון שיקולים כמו תקציב וזמן, ותוכלו להגיע לתשובה הטובה ביותר עבורכם. בהצלחה!

אהבתם? שתפו:

מאמרים נוספים:

השתלות שיער ישראל טורקיה
צרו איתנו קשר
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
דילוג לתוכן