גבר מקריח נוגע בשיערו
איילת גייר
איילת גייר

חברת איילת גייר שמה לה למטרה את הגשמת חלומם של אלפי גברים ונשים לשיער מלא ובריא, תוך הקפדה על שירות ללא פשרות, לרבות תמיכה וליווי צמוד גם לאחר שנה וחצי מתום הטיפול.
"יש אנשים שחיים בעולם של חלומות, יש אנשים שחיים במציאות ויש אנשים שהופכים את האחד לשני"

איזור תורם להשתלת שיער

תוכן עניינים

השתלת שיער היא טיפול שאותו עוברים עשרות אלפי גברים ונשים מסביב לעולם, מדי שנה ושנה. מדובר כאן על תחום שהולך ומתפתח עוד ועוד עם השנים, ומהווה היום פתרון אולטימטיבי על מנת לאפשר לאותם אנשים להנות משיער שופע ועשיר, שלא כמו זה שאליו הם התרגלו בעבר. כחלק מהליך השתלת שיער, יש כמה מושגים שתצטרכו להכיר קצת יותר מקרוב, ובמאמר הקרוב נבין מהו אזור תורם להשתלת שיער. אז קדימה, אתם מוכנים? בואו נתחיל!

מי עושה השתלת שיער ולמה?

השתלת שיער היא טיפול שנועד לאנשים שסובלים משיער דליל או מאיזורים קירחים משיער. הקירחות לא פעם נובעת מטעמי התבגרות וגיל, ולפעמים גם בשל גנים שעוברים מאב לבנו בתורשה. כמו כן, לא מעט גברים צעירים סובלים ממראה שיער עם מפרצים, שאינו מאפיין את גילם, והם מעדיפים להשלים אותו באמצעות השתלת שיער.

אזור תורם להשתלת שיער – איך זה עובד?

השתלת שיער היא הליך שיכול להתבצע הודות לאזור תורם להשתלת שיער. למעשה, נעשה כאן טיפול באיזורים נטולי השיער, במטרה להצמיח מהם שיער חדש ובריא. במסגרת ההליך הזה, נלקחים זקיקי שיער מאזור תורם להשתלת שיער, והם מושתלים באיזורים הריקים. מכאן ניתן להסיק שללא אזור תורם להשתלת שיער, לא יוכל להתבצע ההליך, לא בהצלחה ולא בכלל.

מי יכול לתפקד בתור אזור תורם להשתלת שיער?

אזור תורם להשתלת שיער הוא אזור שיש בו שפע של שיער, ולכן בדרךך כלל יהיה זה האיזור האחורי של הראש. במרבית המקרים, האיזור האחורי של הראש הוא הרבה יותר עשיר בשיער מאשר החלק הקדמי, ולכן הוא יכול לעמוד בתור אזור תורם להשתלת שיער שעושה את עבודתו נאמנה.

כיצד ניתן לקחת זקיקים מתוך אזור תורם להשתלת שיער?

הליך השתלת שיער הוא הליך מקצועי שנעשה על ידי טובי המומחים בארץ ובעולם, ולכן גם השיטות לדגימת ולקיחת הזקיקים הן שיטות מפותחות מאוד, שמתבצעות בצורה מקצועית ומיומנת. כדי לקחת זקיקים מתוך אזור תורם להשתלת שיער, יוכלו הרופאים המטפלים להשתמש באחת מתוך שלוש שיטות: 

1. השיטה הראשונה היא שיטת FUT, והיא נחשבת לשיטה עתיקה מאוד, שכמעט ולא עושים בה שימוש היום. במסגרת שיטה זו, נלקחות רצועות עור שמכילות את זקיקי השערה.

2. השיטה השניה היא שיטת FUE. במסגרת שיטה זו, שנחשבת לנפוצה ביותר בעולם השתלות השיער, נלקחים זקיקי השיער באופן פרטני ומדויק מהאזור התורם, וכך ניתן לשתול אותם בהתאם באיזורים הקירחים.

3. שיטת DHI היוקרתית היא שיטה מתקדמת ביותר, שבמסגרתה יכול להתקצר הליך השתלת השיער ולחסוך בשלבים. בשל מורכבות השיטה, נוכחותו של מומחה להשתלת שיער היא לא פחות מהכרח בשלב הטיפול, כמו גם שימוש בתאורה חזקה וכלי עזר כמו זכוכית מגדלת.

באיזו מהשיטות כדאי לבחור לשם השתלת שיער?

כל אחת מהשיטות מסתמכת, בסופו של דבר, על אזור תורם להשתלת שיער, כאשר שלושתן יעילות ושלושתן מוכרות מאוד בעולם המקצועי של השתלות שיער. מה שכן, את הבחירה הסופית באחת משלוש השיטות תצטרכו לעשות בעצמכם, ולמה?

בשורה התחתונה, מדובר כאן על נושא שמצריך שקלול של מגוון מאפיינים שמשתנים בין אדם לאדם. למשל, נושא התקציב ישפיע לא פעם על סוג השיטה שתבחרו, כמו גם גיל, מצב השיער וההתקרחות הראשוניים ועוד.

לבחור ביעילות עם המקצוענים בעולם השתלות השיער

כדי להבטיח לעצמכם שאתם בוחרים בשיטה הטובה ביותר, שתהיה הכי יעילה עבורכם באופן ספציפי, כדאי לגשת לייעוץ עם מומחים מתחום השתלות השיער. ככל שתקדישו לעניין הזה יותר תשומת לב והשקעה, כך תוכלו להבטיח שהתוצאות של השתלת שיער יתאימו לכם בדיוק ויהיו לשביעות רצונכם.

האם הטיפול ולקיחת הזקיקים מאזור תורם להשתלת שיער הם כואבים?

טיפול השתלת שיער, כמו כל טיפול רפואי כזה או אחר, הוא טיפול שמביא איתו אי נעימות מסוימת. אמנם לא מדובר כאן על כאבים שלא יאפשרו לכם לצאת מהמיטה, אך לפחות בתקופה הראשונית שלאחר הטיפול, ההמלצה היא לא למהר לבצע פעילויות גופניות אינטנסיביות, וכן להקפיד על תחבושות שישאירו את מקום הטיפול סטרילי ונקי.

ככל שתקפידו יותר על ההוראות שינתנו לכם על ידי הרופא המטפל לאחר טיפול השתלת שיער, כך תוכלו להבטיח שהתוצאות יגיעו אליכם במהרה, ויענו על הציפיות שלכם בצורה מושלמת.

השתלת שיער – האם זה כדאי?

לכל אחד ואחת מאיתנו יש דברים שמציקים לנו. לפעמים מדובר על המראה החיצוני, לפעמים מדובר על דברים שקשורים בנפש שלנו ועוד. בעולם מתקדם כל כך, כמו זה שבו אנחנו חיים היום, אין שום סיבה לוותר על הרצונות שלכם ולהסתובב עם שיער שלא נראה לכם טוב מספיק. השתלת שיער בטורקיה תוכל להחזיר את החיוניות לשיער שלכם, ולהחזיר לכם את החיוך לפנים עם מראה משגע.

השתלת שיער – הליך ארוך אך משתלם

טיפול השתלת שיער בפועל הוא טיפול קצר, אולם כשמסתכלים על כל ההליך באופן כללי – מדובר על הליך שמתפרש על פני כמה וכמה חודשים. מרגע הטיפול ועד רגע ההחלמה יוכלו לעבור בין חודש וחצי לחודשיים, ומרגע הטיפול ועד קבלת התוצאות יכולים גם לחלוף שלושה חודשים ולפעמים אפילו יותר. אמנם מדובר על תקופת זמן ארוכה באופן יחסי לטיפולים אחרים, אולם מי שבחר לבצע השתלת שיער – יודע שהוא צריך לקחת אותה בחשבון. בהצלחה!

אהבתם? שתפו:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
מאמרים נוספים:
דילוג לתוכן