מסלול פרמיום

מסלול פרמיום

ברוכים הבאים למסלול הפרימיום

מסלול זה כשמו כן הוא, וכולל ליווי צמוד ומחבק לאורך כל המסע כמו גם סגירת כל הקצוות עבורך – טיסות, מלונות, העברות וכו'. במסלול הפרימיום יוצאת לדרך קבוצה של מושתלים ומלווה ישראלי מטעם החברה. הליווי מתחיל בנתב"ג מרגע היציאה מהארץ ונמשך לאורך כל התהליך בחו"ל, לרבות ליווי אישי בחדרי הטיפולים בבית החולים, דאגה אישית בכל שלב, ייעוץ בחו"ל מול המומחים וקביעת המהלך הסופי לטיפול (שרטוט קו השיער, חלוקת השתלים וכו'), לינה משותפת באותו המלון ומענה 24/7 לכל שאלה או מצוקה במידה ועולה.

במסלול הפרימיום אתם לרגע לא לבד. אנו משלבים מסעות שופינג בלתי נשכחים בשווקים הכי שווים של איסטנבול, כולל יציאה משותפת למסעדות ולמקומות בילוי. מסלול הפרימיום מתאים במיוחד לאנשים אשר האנגלית שלהם לא מספיק טובה כדי להסתדר בחו"ל מול הצוותים המטפלים בהם בהליך הרפואי, אנשים שלא נסעו מעולם לחו"ל,  אנשים שירגישו בטוח יותר לטוס לבצע הליך רפואי כאשר מישהו ממש מחזיק להם את היד ומלווה אותם כמו משפחה וכן, לאנשים שירגישו בטוח יותר להסתובב בטורקיה וליהנות ממנה עם מישהו שמכיר את העיר ואת המקומות.

ואפשר להתפנק עם מסלול פרימיום - סלב

מסלול סלב נוצר במיוחד למעוניינים בליווי צמוד לכל אורך התהליך, אך באופן אישי ולא בנסיעה קבוצתית.
את מסלול הסלב, אני איילת גייר, מלווה באופן אישי. החל מהטיסה ליעד, דרך הטיפול והשהייה במקום, כולל בילויים, מסעדות וקניות, ועד החזרה לארץ.
יש שיקראו לזה חופשת טיפול בילוי. במסלול הסלב תוכלו להתפנק באחד מבתי המלון של רשת הילטון היוקרתית ביעד שתבחרו, ותיהנו משירות VIP של מדריך ישראלי, רכב ונהג צמוד לכל בקשותיכם. מסלול הסלב מתאים לכל היעדים בעולם אותם אנו מציעים.

דילוג לתוכן