מסלול נשים

מסלול נשים

מסלול נשים

היי לך. ברוכה הבאה למסלול הנשים

במסלול זה נעניק לך מענה מושלם לטיפול במצוקה של שיער דליל והתקרחות, תחום אשר כיום לא מטופל נכון ובעיקר לוקה בחוסר ידע. אנחנו כאן כדי לעשות לך קצת סדר.

בעבר לא הייתה אלטרנטיבה להשתלת שיער לנשים מלבד גילוח שיער הראש כולו על מנת לעבור את התהליך. עובדה זו היוותה חסר משמעותי ובצדק לביצוע ההליך.  

אך בעשור האחרון התקדמנו. כיום קיימת טכניקה שמאפשרת השתלת שיער לנשים ללא גילוח שיער הראש וביצוע עבודת ההשתלה נעשית בתוך השיער הקיים.  

אנו רואים אחריות גדולה להפיץ את הבשורה וליידע נשים על האפשרות המצוינת שעומדת בפניהן, שיכולה להעניק פתרון קבוע וטבעי לבעיית חוסר השיער שלהן (גם בראש וגם בגבות).

רוב התעשייה כיום מציעה פתרונות מלאכותיים ויקרים מאוד. תוספות שיער והלחמות שיער אשר יכולות להמשיך לגרום נזק לקרקפת ולזקיקי השיער הנותרים. טיפולים שטחיים כמו עיסויים, כדורים וטיפול בשמנים הוכחו אמנם כיעילים אך הם דורשים תלות גדולה בתחזוקה יומיומית והעלויות בהתאם. טיפולים אלה לא באמת יכולים להצמיח שיער על אזורים קרחים בהם אין יותר זקיקי שעיר פעילים.

זו המהפכה של השתלת שיער לנשים וזו גם הבשורה שלנו אליך –אנו יכולים להצמיח לך שיער חדש, טבעי וקבוע באזורים שבהם כבר לעולם לא יגדל בו שיער!

השתלות שיער בישראל
ופתרונות מתקדמים לנשירת שיער שיקום, שימור וטיפוח
צרו איתנו קשר
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
דילוג לתוכן