תהליך השתלת שיער

שלב אחר שלב

שלב 1: בחינת התאמה ראשונית באמצעות שיחה טלפונית  

בתשאול הטלפוני הראשוני נשאל אותך מספר שאלות כלליות על מצבך הבריאותי. ישנן תשובות שיקדמו אותנו לשלב הבא של פגישת ייעוץ, ואילו אחרות יתכן ויפסלו אותך מידית וישנן כאלה שידרשו בדיקה נוספת. אנו נפנה אותך בחזרה לרופא המטפל שלך או לבירור ראשוני מול המנהל הרפואי שלנו – רופא העור ד"ר גיל טאובר. יש חשיבות רבה למתן תשובות כנות על מנת שנוכל לבחון התאמתך בצורה מיטבית.

שלב 2: פגישת ייעוץ בישראל

פגישת הייעוץ הראשונה תיערך באחד  מ-6 הסניפים של החברה ברחבי הארץ. במהלך הייעוץ הראשוני נבצע צילומים של אזור הראש – האזור התורם והאזור הדליל או הקירח. תוך כדי הפגישה, הצילומים יישלחו לצוות הרפואי והמקצועי שלנו באיסטנבול. לבסוף, ההמלצה שלנו כוללת אבחנה להתאמה וכמות זקיקים שאנו מעריכים כי נוכל להוציא ולהשתיל.  

פגישת הייעוץ בישראל כוללת מילוי שאלון רפואי ואישי מורחב, הכולל סינון ראשוני להתאמה ולתיאום ציפיות. ההחלטה הסופית על ביצוע הטיפול מתרחשת ביום הטיפול בבית החולים על ידי הצוות המקצועי ובהתאם למצב הקרקפת והעור ביום הטיפול.

במעמד הייעוץ בישראל יינתנו לך הסברים מקיפים על תהליך ההשתלה ומה הוא כולל, שלב אחר שלב, וכן נענה  על שאלות ונפרט עבורך על מסלולי הנסיעה ועל היעדים השונים שלנו.

שלב זה הינו השלב המשמעותי ביותר בתחום השתלות השיער – שלב תיאום הציפיות. בפגישת הייעוץ נדבר על כך על מנת לשים דברים על דיוקם בצורה השקופה ביותר שקיימת היום בישראל.

שלב 3: קביעת תאריכי הנסיעה לחו"ל והצטיידות במסמכים הנדרשים

לאחר קבלת כל הנתונים כולל הצעת מחיר, אנו עוברים לשלב הטכני – קביעת תאריך היציאה, בחירת מסלול (פרמיום או אישי) וצילום הדרכון. בשלב זה נצייד אותך במספר טפסים חשובים, ביניהם: טופס הסכמה אותו לוקחים לעיון קפדני בבית וחותמים עליו במעמד הפגישה הבאה; הוראות לפני ואחרי;  מכתב הפנייה לרופא מטפל על מנת ליידע אותו על התהליך, לבקש מרשמים לתרופות ולבדוק האם קיימות רגישויות ואלרגיות לכדורים (במידה וכן, יש להצטייד בתרופות חליפיות); הנחיות לביטוח רפואי לחו"ל; הנחיות לפני יציאה לחו"ל; טפסים בשלב הטיפול – הוראות לשטיפת ראש,          המלצה לימי מחלה, טיפול ראשוני בבית לאחר השתלת שיער, ביקורת ראשונה, ביקורת שניה המשך המעקבים עד לסיום תהליך.

 שלב 4: הנסיעה לחו"ל

מסלול הפרמיום – כולל ליווי צמוד לאורך כל המסע כמו גם סגירת כל הקצוות עבורך – טיסות, מלונות, העברות וכו'. במסלול הפרימיום יוצאת לדרך קבוצה של מושתלים ומלווה ישראלי מטעם החברה. הליווי מתחיל בנתב"ג מרגע היציאה מהארץ ונמשך לאורך כל התהליך בחו"ל, לרבות ליווי אישי בחדרי הטיפולים בבית החולים, דאגה אישית בכל שלב, ייעוץ בחו"ל מול המומחים וקביעת המהלך הסופי לטיפול (שרטוט קו השיער, חלוקת השתלים וכו'), לינה באותו המלון ומענה 24/7 לכל שאלה או מצוקה במידה ויעלו. במסלול הפרימיום אתם לרגע לא לבד. אנו משלבים מסעות שופינג בלתי נשכחים בשווקים הכי שווים של איסטנבול, כולל יציאה משותפת למסעדות ולמקומות בילוי. מסלול הפרימיום מתאים במיוחד לאנשים אשר האנגלית שלהם לא מספיק טובה כדי להסתדר בחו"ל מול הצוותים המטפלים בהם בהליך הרפואי, אנשים שלא נסעו מעולם לחו"ל,  וכאלה החשים בטוחים יותר בליווי של נציג ישראלי בתהליך.

במסלול האישי המטופל נוסע ליעד ההשתלה בחו"ל לבדו, למרות שאנו ממליצים בכל זאת לקחת מלווה לדרך – בעל, אישה, חבר/ה וכו'. במסלול האישי בחירת תאריך היציאה היא לגמרי שלך (ללא תלות בתאריכי הקבוצות הקבועות מראש). מסלול זה מתאים במיוחד למי שדובר אנגלית מספיק טובה כדי לתקשר עם הצוות המקומי, ולמי שכבר נסע לחו"ל לבד בחייו.  במסלול זה המטופל זוכה לקבל טיפול זהה לחלוטין מהצוותים המומחים שאנו עובדים עמם. עם הנחיתה בארץ היעד על פי בחירתך, נהג של החברה ימתין לך בשדה התעופה וייקח אותו ישירות לבית החולים, שם ימתין הצוות שילווה את התהליך בצורה אישית. הנהג הצמוד של החברה ילווה אותך גם למלון, לביקורות בבית החולים/קליניקה וכן בחזרה לשדה התעופה. המסלול האישי מתאים מאוד למטופלים עצמאיים ולכאלו שמעדיפים מחיר אטרקטיבי יותר.

שלב 5: הטיפול הראשוני בבית לאחר השתלת שיער

3 ימים לאחר ההשתלה מתחילים בעדינות מרבית בחפיפת הראש. עם הזמן מעלים את דרגת הזרם ואת עוצמת החפיפה. בימים הראשונים, מומלץ להיעזר במישהו בחפיפה. חפיפה באזור המושתל במהלך חודש וחצי לאחר ההשתלה: זרם המים – לא בצורה ישירה על הראש ולא בזרם חזק (יכול להעיף את הזקיקים שהושתלו ממקומם);  חוצץ – בנוסף לזרם העדין, מומלץ בשבועיים הראשונים לשים את כף היד והאצבעות כחוצץ נוסף בין הראש למים; טמפרטורת המים – המים צריכים להיות פושרים חמימים ולא חמים רותחים; יש למרוח קצף על השתלים ולחכות בין 10-30 דקות עד לשטיפה (הקצף עוזר להמיס כתמים יבשים על הקרקפת). לאחר ההמתנה שוטפים בעדינות את הקצף מהראש; שמפו – יוצקים על כפות הידיים וטופחים בעדינות על הקרקפת. עד חודשיים אחרי הטיפול לא חופפים בצורה של עיסוי רגיל אלא רק בטפיחות עדינות. לאחר מכן שוטפים בזרם עדין.

חשוב ביותר: ייבוש השיער ייעשה לא במגבת ולא בעוצמה חזקה אלא בנייר סופג ובטפיחות עדינות.

אסור לייבש את הראש עם פן כ-6 חודשים לאחר ההשתלה – עלול להזיק ואף להעיף את הזקיקים

שלב 6: הביקורת הראשונה והליווי הלא מתפשר

לליווי שלנו במשך שנה וחצי לאחר הטיפול יש משמעות חשובה לתהליך ולתוצאה הסופית הטובה והמקסימלית, אותה אנו רוצים להשיג עבורך.

קיימות דרכים רבות לטעות בתהליך ההחלמה והמעקב ובכך לפגום בתוצאה הסופית. הזקיקים על הראש בתחילת הדרך עדינים ורגישים ולכן טיפול לא נכון, שימוש בחומרים לא מתאימים ותהליכים שמתרחשים בקרקפת שלא מטופלים בזמן (כמו פצעונים שעולים באזור התורם או המושתל, גירודים קשים, קשקשת או זיהום) יכולים בקלות לפגום בתהליך. כאן נכנס הליווי והאפשרות שלך להתייעץ איתנו, לשלוח תמונות ולקבל ייעוץ של רופא עור במיידי בצורה מקוונת (תמונות והודעות ווטסאפ) או בפגישה מיידית בקליניקה הפרטית של הרופא. אנו ניתן את הפתרונות והכלים להתמודד בכל תרחיש, על מנת לאפשר לכם לצלוח את התהליך הזה בקלות וללא תקלות.

אופי המעקב לאחר ההשתלה ייקבע בהתאמה להתקדמות עם כל אחד ואחד בצורה אינדיבידואלית. 

שלב 7: סיום התהליך ותעודת האחריות

במסגרת תעודות האחריות שנעניק לך, יש לשמור על הכללים הבאים:

·         בטווח של בין 6-7 חודשים יש להגיע לביקורת ראשונה פיזית בקליניקות של החברה.

·         בכל חודשיים יש לשלוח תמונה של 2 האזורים – התורם והמושתל. אנו עוקבים אחר קצב הצמיחה והעיבוי של השיער החדש.

·         בתום שנה וחצי מיום ההשתלה – יש להגיע לביקורת אחרונה וצילומים לתיעוד בתיק הרפואי שלכם.

·         במידת הצורך ולפי דרישה הן של הלקוח או של החברה, נבקש מעקב צמוד יותר או אחר.

השתלות שיער ישראל טורקיה
צרו איתנו קשר
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
דילוג לתוכן