״טיפול ערפד״ טיפולי PRP לפנים

״טיפול ערפד״ טיפולי PRP לפנים

אחד הטרנדים הבולטים כיום הוא ״טיפול ערפד״ PRP  –  platelets rich plasm

הטיפול ייחודי כי להבדיל מטיפולי פנים בהם אנו עושים שימוש בחומרים מלכותיים חומרים טובים שמנסים לחקות את חומרי הגוף הטבעיים שלנו – בטיפול הזה אנו עושים שימוש בחומרים הטבעיים של המטופל.ת הטיפול מתחיל בלקיחת דם מהוריד – הדם שלנו מכיל חומרים טובים שהגוף שלנו צריך ויודע לעשות בו שימוש לטובתנו והדם שלנו גם מנקה ומסיע פסולת ולכן כדי להשתמש בדם שלנו למטרות טובות אנו צריכים להפריד את מנת הדם שנלקחה לחומרים הטובים שאותם אנו רוצים להחזיר בחזרה לגוף שלנו באזור הפנים. מבחנת הדם נכנסת למכשור שמבצע פעולה של צנטריפוגה במהירות סיבוב של 4500 סיבובים לדקה, פעולה זו מפרידה את הטסיות של הדם ובעצם מפרידה את החומרים הטובים מחומרי הפסולת ומזקקת לנו את הפלזמה ביחד עם החומרים הטובים של הדם לשימוש חוזר. את הפלזמה המופרדת מזריקים חזרה לשטחי עור הפנים, פעולה הגורמת להצערת העור, ריענונו וחידושו לאורך זמן.

במהלך הטיפול אנו פוצעים נקודתית את העור, מה שגורם לייצור מקומי של קולגן שכידוע מטפל וגם מונע את הופעתם של קמטוטים בלתי רצויים. ״טיפול ערפד״ מטפל בהיפר פיגמנטציה באופן קל, ויכול לתת הטבה משמעותית גם בצלקות האקנה.

באופן כללי טיפול פנים שמשתמש בחומרים טבעיים קל יותר לגוף לעשות בו שימוש.
הטיפול עוזר למיצוק רענון והצערה של העור ומרפאה כללי של פנים חיוניות.
טיפולים מסוג זה נותנים הכנה משמעותית למרקם העור לקבל הזרקות של חומצות היאלרוניות ולשמר את תוצאת ההזרקה לאורך זמן ארוך יותר.

למי מיועד הטיפול?

  • נשים וגברים המעוניינים לחדש את מראה עור הפנים.
  • בעלי בעיות אקנה
  • בעלי בעיות היפר פיגמנטציה קלה
  • בעלי תופעות לווי

בחלק מהמקרים ייתכן שלאחר ההזרקה תתרחש אדמומיות, נפיחות ובצקת של הפנים אשר יימשכו עד 72 שעות.

דילוג לתוכן