סימטריה ופיסול הפנים

סימטריה ופיסול הפנים

השנים שעוברות לא פוסחות על עורנו שעובר שינוי משמעותי. את הזמן אמנם לא ניתן לעצור, אך בעזרת הטכנולוגיה של היום ניתן לשפר את הצורה, להחזיר לעור את החיוניות והנפח שלו שאבדו ודהו עם השנים  ולבנות שוב את הסימטריה של הפנים.

בארץ שלנו רוב האנשים נחשפים לשמש על בסיס קבוע, ובכך סופגים את הפגיעה הכי גדולה בעור הפנים. קרני השמש גורמות להתפרקות מואצת של קולגן, החומר האחראי על גמישות העור, ובכך הן מגבירות את היובש. חשיפה ממושכת לקרני השמש

מאיצה את הזדקנות העור ומייצרת קמטים, וכך גם תאי השומן אשר מתמעטים ונספגים בשכבה התת עורית. התרופפות התאים גורמת להתאדות הלחות הטבעית של עור הפנים ולהגברת היובש.

מטרתו של טיפול פיסול פנים הוא לשפר ולהחזיר לעור את החיוניות והנפח שלו שאבדו ולבנות שוב את הסימטריה של הפנים. את זאת עושים בעזרת חומצה היאלורונית. האזורים אליהם מחדירים את חומרי המילוי במהלך פיסול פנים כוללים את עצמות הלחיים, האף והסנטר. פיסול פנים יעיל גם בטיפול משולש הנוצר מהעיניים, הלחיים והשפתיים, או על מנת לשנות / להרים את קווי מתאר הפנים – ולהופכם מאוזנים יותר.

אין אדם שהוא סימטרי באופן גורף, אף אחד מאיתנו, אך לצד זאת ניתן ואפשר בצורה פשוטה לתקן אי סימטריות בעזרת הזרקת חומרי מילוי לפנים.  

דילוג לתוכן