חומצה היאלורונית – Hyaluronic Acid

חומצה היאלורונית – Hyaluronic Acid

חומצה היאלורונית הינה חומר שמיוצר באופן טבעי בגוף שלנו. החומצה שומרת על נפח העור ועל הלחות שאצורה בתאים. עם השנים הגוף שלנו מייצר פחות חומצה היאלורונית וזאת אחת הסיבות להיווצרות של קמטים שקעים ואיבוד נפח בפנים שלנו.

ירידה באלסטיות של העור מתרחשת באופן טבעי בשל מספר גורמים, ביניהם שינוי מבנה העצמות בגולגולת הנוצר עם העלייה בגיל, הירידה בצפיפות העצם, נסיגת מיקום פסגות הלחיים, איבוד נפח קו הלסת ונסיגת הסנטר. בעזרת הזרקה של חומצה היאלורונית –  Hyaluronic Acid- אנו מעצבים ומחדשים את העור מחדש.

המאפיין הבולט של הזרקה של חומצה היאלורונית לפנים הוא היכולת לספוח מים פי 1000 ממשקלה, ובכך להעניק נפח לרקמה שהוזרקה אליה. היתרון הוא הספיגה המהירה בעור הפנים ולכן התוצאה נראית לעין כבר בסיום הטיפול ומשתפרת בימים אחרי ההזרקה.

הטיפול ותוצאותיו משתנות בין המטופלים ויכולות לנוע בין חצי שנה עד שנה. נתון המשתנה בין מטופל אחד לאחר תלוי בחילוף חומרי הגוף ופעילות ספורטיבית. חומצה היאלורונית מגבירה את קצב הייצור של שני חלבונים אלסטין וקולגן שמסייעים בעיקר למיצוק ולאלסטיות של העור.

בשנים האחרונות מתגלות תכונות נוספות של החומצה ההיאלורונית, ומסתבר כי היא גם בעלת תפקיד כנוגדת חמצון יעילה וחיונית להולכת מסרים בין תאיים, התחלקותם ונדידתם – תנאים החיוניים כולם להתחדשות הרקמות ולמראה עור רענן וחיוני.

חומצה היאלורונית מיועדת להזרקה לדרמיס האמצעי לתיקון קמטים במגוון מצבים: תיקון שקעים, אי סימטריות בפנים, הקניית נפח לתוצאה של מתיחה באזורים שונים בפנים, עיצוב עצמות לחיים והדגשת עצמות הפנים, עיבוי שפתיים, שקעים מתחת לעיניים, עיצוב האף ופיסול הקמטים לצד האף, קו הלסת, הצוואר והידיים.

זמן החלמה לאחר טיפול בחומצה היאלורונית: חזרה לשגרה מיידית. מומלץ לא לבצע פעילות ספורטיבית ביום ההזרקה.

בשוק העולמי יש עשרות חברות שמשווקות מזרקים של חוצה האילרונית תחת מיתוג שונה וארציות שונות של הרכבים של המוצר כל חברה מתהדרת בייחודיות כזו או אחרת

האמת שלנו אומרת שיש מגוון רחב ואנחנו בחרנו בשבילכם את החברות הטובות והבטוחות ביותר בעולם. התאמה של סוג המזרק הסמיכות של החומר מותאמת לאזורי הזרקה שונים ולכן חלק מקבלת תוצאה טבעית ועמידה לאורך זמן  תלויה בהתאמה של החומר לאזור הפנים אליו הוא מוזרק.

אנו מאמינים שהזרקה על עור פנים מטופל ומתוחזק (להבדיל מעור יבש ולא חיוני ) יכולה לעזור לחומרי ההזרקה להישאר פעילים ולתת נפח משמעותי לאורך פרק זמן ארוך יותר.

דילוג לתוכן