כאישה לאישה, אני יודעת שאנו משקיעות המון תשומת לב בנראות שלנו, בבגדים שאנו לובשות, בשיער, בציפורניים. זו האמת, הנראות שלנו חשובה לנו כי היא כרטיס הביקור שלנו בכל מקום. מראה לא מטופח ואסתטי יעניק בפחות תשומת לב או אהדה.

כולנו מתבגרות עם השנים וזה טבעי, אבל ביחד איתי נוכל לשמור על עור הפנים שלך, לתחזק אותו בחומרים טובים ואיכותיים שיעודדו את הגוף שלך לייצר חומרים טבעיים כמו אלסטין וקלוגן – בדרך למיצוק העור ולחיוניות שלו.

את יודעת איך זה – נשים בדרך כלל נזכרות לפני אירוע שהן צריכות לתחזק את הנראות שלהן בפנים. לרוב זה קורה שכבר די מאוחר והפנים במצב לא טוב ומצריכים טיפול אגרסיבי ויקר מאוד של כמות חומרים. לפעמים אין ברירה ומגיל מסוים יציעו להן ניתוח – כגון מתיחת פנים. ואני אומרת – בואי עכשיו! אני מבטיחה לך שעוד שנה מהיום תיראי הרבה יותר טוב, תרגישי הרבה יותר טוב והפנים שלך ישקפו את הגיל שלך אבל בחינניות ובכבוד.

אז, בוטוקס או חומצה היאלורונית? נשים נעזרות בהזרקות מ-2 סוגים עיקריים: בוטוקס הגורם לקמטים להתיישר וחומצה היאלורונית שדואגת לנפחים באזורים שאיבדו נפח, או באזורים שהטבע במקור לא חנן אותן בנפח מספק (לדוגמא נשים שמזריקות בשפתיים). רוב מוחלט של הנשים שמזריקות ומשקיעות המון כסף על חומרי מילוי – לא דואגות למרקם העור שהוא הסביבה שצריכה להחזיק את כל טיפולי ההזרקות.

סביבת עור יבשה, לא רעננה, שלא מטופלת ולא מתוחזקת – תגרום להזרקות להיספג יותר מהר בעור ותוצאת ההזרקה תיעלם מהר יותר. להזרקה של חומצה היאלורונית ובוטוקס קיים תוקף בטווח של בין 4 ל-8 חודשים, לכן נדרש כל העת לתחזק את הקיימות שלהן על הפנים ולמקסם את התוצאה שהן יכולות לתת.

ועכשיו, בואי נדבר על המנוי החכם והמשתלם של מועדון היפות של איילת, ונסקור את תוכנית הטיפולים שאני מציעה לך:

המנוי החכם והמשתלם של מועדון היפות של איילת, יותאם לכל אישה בהתאם לנתונים האישיים שלה כמו גיל, מצב העור הקיים כיום, שקעים, איבוד נפחים וכו'. יש לנו חמש תוכניות שונות שיותאמו בהתאמה אישית. פעם בחודש וחצי חודשיים, בהתאם לתוכנית שתותאם לך, ותיהני ממגוון טיפולים למרקם העור וגם הזרקות. בצורה זו, לעקוב ולתחזק את הפנים שלך נוכל לאורך כל השנה.

אנו נבנה לך תוכנית שנתית מותאמת אישית. ראשית, נטפל במרקם העור שלך ונכין את אותו להזרקות בכדי שטיפולי ההזרקה שנבצע יחזיקו מעמד זמן ארוך יותר. הטיפולים הם בדרגה בינונית וניתן לחזור לעבודה אחרי הטיפולים. השינוי מתחיל כבר מהטיפול הראשון, ועוד שנה מהיום עור הפנים שלך יראה הרבה יותר טוב.

דילוג לתוכן