פרופ’ רוני וולף, מנהל רפואי

פרופסור רוני וולף הוא מבכירי רופאי העור בארץ. בעל שם לאומי ובין לאומי.

למד רפואה בבון בגרמניה. התמחה במחלקת עור בבי"ח בילינסון. עבד כ- 15 שנים כרופא בכיר במחלקת עור בי"ח איכילוב, וכיהן כפרופסור חבר קליני בבית הספר לרפואה של אוניברסיטת תל-אביב.

שנת 2001 ניהל את היחידה למחלות עור במרכז הרפואי קפלן, וכיהן כפרופסור חבר קליני בבית הספר לרפואה של האוניברסיטה העברית בירושלים עד לפרישתו לגמלאות.

פרופסור רוני וולף, רופא מוערך בקרב אנשי המקצוע בארץ ובעולם, מחברם של למעלה מ- 380 מאמרים בכתבי עת מדעיים, חבר מערכת של 10 כתבי עת מדעיים, חבר, וחבר כבוד באיגודים מקצועיים רבים, מוזמן כמרצה לכנסים מדעיים נחשבים ביותר.

יחד עם הישגיו האקדמיים, הישגיו בתחום המחקר וההוראה, פרופ' וולף הוא גם איש מעשה, קלינאי, מאבחן ומטפל בעל כישורים יוצאי דופן, המקדיש חלק מזמנו ומרצו גם לאסתטיקה של העור, לטיפולים אסתטיים, לטיפוח העור ובריאותו.

פרופ' וולף פרסם יותר מ-320 כתבות מדעיות ונודע בספרו "ויהי עור" אשר ניפץ מיתוסים קוסמטיים רווחים. פרופ' וולף מעיד כי אחת ההנאות הגדולות שהוא מפיק מן המקצוע היא לראות את שמחת המטופלים, כאשר הם חווים לראשונה את פניהם לאחר טיפול. וולף שימש כראש המחלקה לדרמטולוגיה בבי"ח קפלן וכפרופסור קליני לדרמטולוגיה בבית הספר לרפואה, בי"ח הדסה, ירושלים. הוא שימש חבר דירקטוריון בוועדה הרפואית הבינלאומית לדרמטולוגיה וחבר האקדמיה הבינלאומית לדרמטולוגיה קוסמטית.

דילוג לתוכן