שימור שיער

מחלקת שימור שיער באיילת גייר מנוהלת ומפוקחת על ידי רופאי עור שבנו יחד איתנו פרוטוקולים לטיפול ושימור שיער המותאמים למצבים שונים

שמירה ותמיכה בשיער לאחר השתלת שיער כמו גם בשיער טיבעי שסובל ו/או נושר חשובה לא פחות מביצוע ההשתלה עצמה.
שימוש במוצרים משקמים ומחזקים לאחר השתלת שיער, אמור להפנות משאבים של מזון וחומרים אשר הגוף זקוק להם כדי לעזור לו בתהליך הייצור והצמיחה של שיער חדש שהושתל ועל הדרך לטפל ולתמוך גם בשיער הקיים (במידה ונשאר שיער טיבעי על הראש😊).
כמות זקיקי השיער החדשים על הראש לאחר השתלת שיער, מצריכה הסעה של מזון ובנייה של כלי דם שיוכלו להזין את כל כמות הזקיקים החדשה באזור ההשתלה.
שערה היא איבר חי שצריכה להיות מוזנת נכון ומספיק כדי שתצליח לממש את מלוא הפוטנציאל הבריא והחזק שלה.
שערה שלא מקבלת מספיק מזון מהפעילות השגרתית של הגוף מאבדת בהדרגה מכוחה, מעובייה ואף מצבעה, והיא הופכת לדקה ועדינה ויכולה לאבד את אחיזתה בקרקפת. במצב זה אפילו סירוק, מגע מאוד עדין, יגרמו לשערה להיתלש מהקרקפת.
נשים וגברים מאבדים שיער ראש ממגוון רחב של סיבות. נסיגת שיער אצל גברים וגם אצל נשים לרוב מושפעת מפעילות הורמונלית שאחת מהן היא פגיעה בכלי הדם המובילים מזון לקרקפת בכלל ולזקיקי השיער בראש בפרט. גם עישון, שינויים חדים במשקל הגוף, תזונה לא מאוזנת, מתח רב, טראומה ואפילו חילופי עונות יכולים להוות טריגר, עבור שיער חלש ולא מוזן בצורה מספקת, לנשור ולא להתחדש.

השתלות שיער ישראל טורקיה
צרו איתנו קשר
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
דילוג לתוכן