השתלת שיער באיסטנבול

השתלת שיער בטורקיה הפכה בשנים האחרונות לאחד הטרדנים החזקים והמוצלחים בעולם בכלל ולישראלים בפרט. אלפי מטופלים מכל העולם מגיעים לטורקיה בכדי לעבור השתלת שיער תודות למעצמת השיער העולמית שהתפתחה שם. על פי הערכות שונות, רק באיסטנבול לבדה מתבצעות יותר מ-1,000 בחודש.

רובע קדיקוי

במסע שלנו לטורקיה, אם תבחרו ביעד הזה, ניקח אתכם לחלק האסייתי של העיר, הנחשב בעייני רבים לחלק המרשים והצבעוני יותר של העיר. האזור שאנו נשהה בו – מלון ובית החולים בקדיקוי (Kadikoy) – הוא רובע ענקי המאכלס כחצי מיליון תושבים לאורך חוף הים, ובו אתרי קניות נפלאים, אוכל מעולה, אמנות רחוב רבגונית והרגשה אנרגטית ומתקדמת. 

השווקים

למי שאוהב, הבזאר הגדול או הבזאר המקורה (בטורקית: Kapalıçarşı) – אחד השווקים הגדולים והעתיקים בעולם – הוא שוק ברובע אמיננו שבאיסטנבול, נחשב לאחד השווקים המקורים הגדולים בעולם. הוא משתרע על פני 58 רחובות בגבעה השנייה באיסטנבול, יש בו כ-3,000 חנויות ומבקרים בו בין 250,000 ל-400,000 קונים מדי יום(!).

השוק ידוע בעיקר בשל חנויות התכשיטים, הקדרות, התבלינים והשטיחים שבו. רבות מהחנויות בשוק מיועדות כיום לתיירים, ועליהן נוספו מסעדות ובתי קפה רבים, אך יש בו גם חנויות ששמרו על צביונן המקורי. השוק המצרי – צמוד לשוק הבזאר הגדול והוא שוק התבלינים הגדול באיסטנבול.

דילוג לתוכן