מוצרים משקמים ומחזקים

מחלקת שימור שיער באיילת גייר מנוהלת ומפוקחת על ידי רופאי עור שבנו יחד איתנו פרוטוקולים לטיפול ושימור שיער המותאמים למצבים שונים

מוצרים משקמים ומחזקים לאחר השתלת שיער 

אז איך שומרים על השתלת שיער? מגוון ההמלצות וההצעות בתחום שימור שיער.
שימוש במוצרים משקמים ומחזקים מיועדים לטיפול וחיזוק שיער הראש לעיבוי שיער קיים או מושתל.
טיפולי שימור וחיזוק מפנים משאבים של מזון וחומרים חיוניים שהגוף זקוק להם על מנת לסייע לייצר שיער חדש וכדי לתמוך בשיער הקיים. 

כמות זקיקי השיער החדשים על הראש מצריכה הסעה ובנייה של כלי דם שיוכלו להזין את כל כמות הזקיקים החדשים באזור. התמיכה שאנו מדברים עליה בנויה מפרוטוקול שנבנה על בסיס מחקרים שפורסמו בתחום, העשויים לעזור ולתרום לקצב צמיחת השיער להיות מהיר ויעיל עד כמה שניתן. 

מוצרים משקמים ומחזקים לאחר השתלת שיער

ויטמינים

שמפו ומסיכה

וקס לשיער

צרו איתנו קשר!
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

הצוות הרפואי

מנהל רפואי - ארצי

ד״ר בן בוגן - רופא עור

ד”ר בן בוגן בעל תואר MD נשוי ואב לשתי בנות, מתגורר בעומר וחבר בארגון הישראלי לאסתטיקה.
ד״ר בוגן החל את דרכו המקצועית בתחום רפואת העור בבית החולים סורוקה בבאר שבע. החל  לימודי רפואה בבית הספר לרפואה דברצן שבהונגריה והשלים אותם באוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע ולאחר מכן ביצע את התמחותו במחלקת עור בסורוקה.

מנהלת רפואית

ד״ר עינב ברקוביץ - רופאת עור

המתמחה בשיער וטיפולי אסתטיקה רפואית מתקדמת. סיימה בהצטיינות את לימודי הרפואה ובעלת תואר כבוד M.D. Summa cum laude. בוגרת התמחות ברפואת עור ומין, במערך העור, ביה"ח בילינסון.
ד"ר ברקוביץ עוסקת באבחון וטיפול במחלות עור, שיער, נגעים עוריים ממאירים וטרום-ממאירים הן במבוגרים והן אצל ילדים. 

שיטות טיפול

CGF

Concentrated Growth Factor

באירופה פיתחו שיטת טיפול חדשנית ואפקטיבית בפלזמה שיטת טיפול זו משמשת לעידוד צמיחת שיער אצל גברים ונשים. הזרקה ישירה של גורמי גדילה בריכוז גבוה לצד תאי גזע. שיטת CGF – Concentrated Growth Factor, מתבססת על רקמות הנלקחות מהמטופל עצמו. לצורך הפקת חומרי המילוי נעשה שימוש בדם של המטופלים. לקיחת הדם מתבצעת במרפאה כמו בבדיקת דם רגילה.

PRGF

טיפול בפלזמה עשירה בפקטורי גדילה

זה טיפול אוטולוגי – בו אנו משתמשים לעזור לגוף באמצעים ובתכונות של הגוף עצמו. זה תחום ברפואה המתקדמת ביותר בעולם בימים אלו – רפואה רג'נרטיבית – משקמת. החידוש האחרון בביו-טכנולוגיה לקידום והתחדשות רקמות כגון עור, עצם ושיער באמצעות תאי הגזע שמקורם בפלסמת הדם שלך

PRP

Platelet Rich Plasma

לטיפול בפלזמה עשירה בטסיות יש חלק חשוב בתהליך קליטת השתלים אחרי השתלות שיער. אנו ממליצים לאחר חודשיים מרגע השתלת השיער לבצע טיפול זה. מדובר בהליך לא פולשני שמשמש לטיפול בפציעות ספורט, כולל נזק לגידים, לשרירים, לעצבים ולמפרקים, כאשר במקביל הוא מסייע גם להתחדשות העור. בטיפול זה מזריקים את דמו של המטופל לאזורים שונים בקרקפת.

גלריה

השתלות שיער ישראל טורקיה
צרו איתנו קשר
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
דילוג לתוכן