אני מאמין

חברת איילת גייר מאמינה בהון האנושי שלה, בלקוחותיה, במגע אישי, במקצוענות, בהגינות, בסבלנות, ובשירות יוצא דופן.

איילת גייר החברה הבינלאומית להשתלות שיער

חברת איילת גייר מאמינה בהון האנושי שלה. הצוות המסור והמקצועי שלנו הולך איתנו שנים ארוכות יחד, גם בעשייה וגם בחיים.

חברת איילת גייר מאמינה במגע אישי. תהליך השתלת שיער מצריך ומחייב תשומת לב אישית לאורך כל הדרך. אנחנו מתחייבים להיות שם בשבילכם בכל רגע נתון.

חברת איילת גייר מאמינה במקצוענות. ידיעת תחום השתלות השיער על בוריו, הוא תנאי הכרחי על מנת להפוך למומחים בתחום, לרבות קריאת חומרים וספרות רפואית על בסיס קבוע, נסיעה להשתלמויות מקצועיות בינלאומיות וקבלת עדכונים על הטכנולוגיות החדשניות ביותר בשוק.

חברת איילת גייר מאמינה בהגינות. את השירותים שלנו לא נמכור בכל מחיר, אלא רק בתנאי שהם יעניקו ללקוחותינו מענה הוגן ואת התוצאה המצופה ששווה את ההשקעה הכספית והרגשית.

חברת איילת גייר מאמינה בסבלנות. "לקוח בעייתי" לא קיים בלקסיקון שלנו. יש לקוח עם בעיה שזקוק להקשבה עד למציאת המענה המהיר והמתאים לו ביותר.

חברת איילת גייר מאמינה בלקוחותיה. סדר העדיפות שלנו שם בראש ובראשונה את הלקוחות הקיימים שלנו שהביעו בנו אמון ויצאו איתנו למסע שהוא גם רגשי, גם רפואי וגם מקצועי. להם נתון כל מרכז תשומת הלב שלנו.

חברת איילת גייר מאמינה בשירות יוצא דופן בנוף. הביקורות, השירות והמענה שלקוח השתלת שיער זקוק לו, ממשיך אצלנו עד שנה וחצי מיום ההשתלה. אנו נהיה במעקב צמוד ואישי פה בישראל.

השתלות שיער בישראל
ופתרונות מתקדמים לנשירת שיער שיקום, שימור וטיפוח
צרו איתנו קשר
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
דילוג לתוכן